XХVIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

7 жовтня (понеділок) — спомин Пресвятої Діви Марії Розарію

† Триває жовтень – місяць присвячений молитві Св. Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, вечором після Св. Літургії.

Дітей, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії, який будемо молитися в намірі наших родин та місій. Щоденно (крім неділі) після Розарію, діти збирають «бонуси», за які в кінці жовтня отримають фігурки Матері Божої з Кібехо. Пам’ятаймо, що через Розарій можна випросити багато благодатей. 

Намір на жовтень: за місійні країни та місіонерів

† Триває дитячий конкурс «Розарій – радість Марії». На конкурс, до 13 жовтня, приймаються вироби на розарійну тему, виконанні різними техніками. На переможця чекає приз.

† У вівторок, 8 жовтня нашу спільноту Отців Паллотинів відвідає віце-генерал з Риму. О 18.00 буде спільна Свята Літургія з гостями з Риму, на яку всіх сердечно запрошуємо.

† Також у вівторок, 8 жовтня запрошуємо на виставу про Фатимських Дітей, яку в нашому храмі по вул. Йоана Павла ІІ,  після вечірньої Св. Літургії представлять на польській мові актори з Польщі.

У суботу, 12 жовтня в Санктуарії Матері Божої Фатимської в Довбиші відбудуться Фатимські урочистості. Служба Божа о 11.00. З нашої парафії організовується автобусне паломництво. Буде два автобуси. Перший – для дорослих. Кошт – 60 гр. Другий – для дітей та молоді, які в нашій парафії ходять на катехези, Малий Апостол, на зустрічі для міністрантів, на хор та ансамбль. Записуватися в захристії.

† В наступну неділю, 13 жовтня запрошуємо на екуменічну молитву в стилі ТЕЗЕ, яка відбудеться в храмі після вечірньої Святої Літургії о 18.00.

† В захристії можна ще записатися на приготування дорослих до Першої Сповіді та Причастя. Також можна записатися на приготування до Миропомазання.

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо дорослих допомогти дітям запланувати час  на катехези. 

† В нашій парафії працює християнський мовний центр «Слово», в якому можна вивчати англійську та польську мови. Розклад уроків на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати лампадки та календарі на польській та українській мовах.

† При виході з каплиці можна взяти листки, на яких записуємо інтенції на листопад за наших померлих.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!