XХIX НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

22 жовтня (вівторок) — спомин св. Йоана Павла ІІ, Папи

23 жовтня (середа) — спомин св. Йосипа Більчевського, єпископа

† Триває жовтень – місяць присвячений молитві Св. Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, вечором після Св. Літургії.

Дітей, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії, який молимося в намірі наших родин та місій. Щоденно (крім неділі) після Розарію, діти збирають «бонуси», за які в кінці жовтня отримають фігурки Матері Божої з Кібехо. Пам’ятаймо, що через Розарій можна випросити багато благодатей. 

† Триває дитячий конкурс «Розарій–радість Марії». На всіх чекає приз. Роботи можна переглянути в коридорі.

† Сьогодні розпочинається місійний тиждень. Пожертви на місії можна складати протягом тижня в скриньку біля св.Йосипа.

† В суботу, 26 жовтня, відбудеться зустріч всіх, хто прийняв духовне усиновлення ненароджених дітей. Після Святої Літургії, виставлення Пресвятих Дарів та молитва усиновлення.

† В Житомирі закінчуються ХІІ Дні Польської Культури в Україні та XXV Міжнародний Фестиваль Польської Культури „Tęcza Polesia”.

† В суботу, 26 жовтня, запрошуємо на прибирання Польського Цвинтаря. Збір біля входу на цвинтар о 10.00.

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо дорослих допомогти дітям запланувати час  на катехези. 

† В нашій парафії працює християнський мовний центр «Слово», в якому можна вивчати англійську та польську мови. Розклад уроків на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати Водограй та Водограйчик, лампадки та календарі.

† При виході з каплиці можна взяти листки, на яких записуємо інтенції на листопад за наших померлих. Протягом листопада, кожного дня за записаних померлих буде відправлятися 24 спільних Служб Божих. 

Розклад Служб Божих на цвинтарях на дошці оголошень.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного.

† Інформація щодо будівництва храму: з листопада розпочинаємо робити стелю в храмі. Це небезпечна та коштовна праця. Просимо про молитву та допомогу. 

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  Степанова Софія, Єсипенко Антоніна, Квятковська Валентина, род. Строцьких, род. Котвицьких.

Дякуємо Словінському Павлу за подаровані дві кам’яні посудини на свячену воду.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!