XХXІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

4 листопада (понеділок) — спомин св. Карла Борромея, єпископа

9 листопада (субота) — свято річниці освячення Латеранської Базиліки

† Триває листопад – місяць присвячений молитві за померлих. Сьогодні Свята Літургія на Дружбі о 12.00. Детальний розклад Служб Божих на цвинтарях на дошці оголошень.

† Нагадуємо про відпусти за померлих: вірні, які від 1 по 8 листопада побожно відвідають цвинтар і помоляться за померлих отримають (за звичайних умов: сповідь, Св. Причастя, відсутність прив’язаності до будь-якого гріха та помоляться в намірах Святішого Отця) повний відпуст, який може бути пожертвуваний кожного дня за одного померлого. 

† Протягом листопада, кожного дня за записаних вами померлих щодня відправляється 24 спільні Служби Божі в наших Паллотинських храмах. 

† Дякуємо за пожертви, які ви скласти на  місії в розмірі 4 923 гр.

† На цьому тижні маємо Перший Четвер місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. Запрошуємо на адорацію в намірі покликань, яка буде тривати від 19.00 до 21.00.

Намір на листопад: за наших померлих

† На тому тижні 20 дітей з нашої парафії  були на реколекціях в Першотравенську. Дякуємо за молитву.

† В суботу, 9 листопада в катедрі св. Олександра в Києві о 11.00 відбудуться єпископські свячення о. Олександра Язловецького.

† В наступну неділю, 10 листопада після Служби Божої о 12.00 відбудеться підсумок конкурсу «Розарій – радість Марії» та щоденної участі дітей на молебні Святого Розарію. Дітей, які щодня приходили на Розарій просимо протягом тижня принести зібрані бонуси.

Також після Святої Літургії о 12.00 відбудеться ІІ Парафіяльний Бал Всіх Святих. Умови участі: підготувати костюм та розповідь про будь-якого святого. В програмі передбаченні конкурси, забави та солодкий стіл. В костюмах можна приходити вже на Святу Літургію о 12.00.

† В наступну неділю, 10 листопада Житомирська Обласна Спілка поляків України запрошує на святкування річниці незалежності Польщі. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В суботу, 16 листопада в нашій парафії відбудуться одноденні реколекції на тему «Подружня та родина молитва». Детальна інформація на дошці оголошень. Запрошуємо.

† В суботу, 16.11, Сестри Бенедиктинки запрошують на День Пустині. Інформація на дошці оголошень.

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези.Розклад на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик та календарі.

† Протягом листопада, кожного дня за записаних вами померлих щодня відправляється 24 спільні Служби Божі в наших Паллотинських храмах. 

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  Залевська Регіна, Петровський Григорій, род. Ошеметкових, Сахарова Анна, род. Тищенко, род. Чайківських, Антон Бржежіцький, Рудківська Валентина, Новосад Яна.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!