XХXІІI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

Служба Божа сьогодні: 700,  830,  1000, 1200, 1800  

21 листопада (четвер) — спомин Введення у храм Пресвятої Богородиці

22 листопада (п’ятниця) — спомин св. Цецилії, діви та мучениці

† Триває листопад – місяць присвячений молитві за померлих. 

† Протягом листопада, кожного дня за записаних вами померлих щодня відправляється 24 спільні Служби Божі в наших Паллотинських храмах. 

Минулої неділі відбувся ІІ Парафіяльний Бал Всіх Святих. Дякуємо батькам за релігійне виховання дітей, за гарну і активну участь. Фото з Балу можна переглянути на коридорі.

† Оголошення для дітей! Вже розпочинаємо готуватися до Адвенту. 

Пропонуємо дітям зробити власноруч лампадки на Рорати. Лампадки можуть бути виконанні з паперу, банок або інших зручних та доступних матеріалів. 

Також на Рорати будемо приносити «ангелів», на яких потрібно написати зроблений добрий вчинок, своє ім’я та прізвище. Нагадуємо, що за допомогою «ангелів» вибирається дитина, яка забирає фігурку Матері Божої додому, до наступних Рорат. В кінці Рорат всі «ангели» будуть розміщенні на декорації. 

† Як завжди діти будуть збирати частинки за участь в Роратах. В кінці Рорат одна дитина отримає фігурку Матері Божої.

† В четвер, 21 листопада збір пожертв буде призначений для утримання затворницьких (клаузурових) монастирів.

† В п’ятницю, 22 листопада відзначаємо спомин св. Цецилії, покровительки органістів, музикантів та хористів. Запрошуємо на вечірню Службу Божу о 18.00 після якої буде традиційний торт.

† З 22 по 24 листопада, в каплиці на Дібровній відбудеться День Молоді. Запрошуємо молодь віком від 14-17 років. Бажаючих просимо до середи записатися в о. Павла.

† В суботу, 23 листопада в Всеукраїнському Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в м. Бердичеві відбудеться паломництво для вчителів. Детальна інформація на дошці оголошень. Записуватися в захристії.

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Розклад на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик та календарі.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  Єрмакова Валентина, Тищенко Леонід, род. Бєляк, Соколовська Олена, Блоцька Ярослава.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!