ТРЕТЯ НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

Протягом усього третього тижня Адвенту молимося про християнське життя сімей.


† Триває Адвент – час приготування до Різдва Христового. Запрошуємо на Рорати, які в каплиці по вул. Дібровній відправляються щосереди о 9.00, в храмі ж по вул. Йоана Павла ІІ — у вівторок, четвер та суботу вранці о 6.30. Дітей після Роратньої Служби запрошуємо на смачний сніданок. 

Діти на Рорати приносять «ангелів», на яких пишуть своє ім’я, прізвище та зроблений добрий вчинок. Нагадуємо, що за допомогою «ангелів» вибирається дитина, яка забирає фігурку Матері Божої додому до наступних Рорат. В кінці Рорат всі «ангели» будуть розміщенні на декорації. Також діти збирають частинки за участь в Роратах. На завершення Рорат одна дитина отримає фігурку Матері Божої. 

† З 16 грудня розпочинається Новенна перед Різдвом Христовим.

† Оплатки на Вігілійну Вечерю можна буде придбати з вівторка.

† Також в захристії, за добровільну пожертву можна придбати сіно на вігілійний стіл, яке приготував Осередок Культури і Традиції Польських в Житомирі. Пожертви будуть призначенні на будівництво храму.

† В рамках щорічної всеукраїнської благодійної акції Карітасу України «Різдвяна свічка», в захристії можна придбати свічки на вігілійний стіл, за добровільну пожертву (але не менше ніж 13 гр.). Ці пожертви будуть призначенні для потребуючих, особливо дітей, якими опікується Карітас. 

† Дякуємо Вам за пожертви, які ви склали на Радіо Марія в розмірі 1 215 гр.

†  На цьому тижні, з 20-22 грудня (п’ятниця, субота, неділя) відбудуться парафіяльні адвентові реколекції, котрі проведе о. Павло Гусаківський!!!

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати Водограй та Водограйчик та календарі на польській та українській мовах.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. 

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!