ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

25 грудня (середа) — урочистість Різдва Господнього

26 грудня (четвер) — свято св. Стефана, першомученика (освячення вівса)

27 грудня (п’ятниця) — свято св. Йоана, апостола і Євангеліста  (освячення вина)

28 грудня (субота) — свято святих невинних немовлят, мучеників

29 грудня (неділя) — свято Святого Сімейства: Ісуса, Марії та Йосифа

† Триває Адвент – час приготування до Різдва Христового. У вівторок, 24 грудня, запрошуємо на останні Рорати: в храмі о 6.30, на Дібровній о 9.00.

Сьогодні закінчуються парафіяльні адвентові реколекції, котрі веде о. Павло Гусаківський.

† У вівторок, 24 грудня, маємо вігілійну вечерю. Біля виходу можна взяти брошурки про те, як потрібно провести цю вечерю. Нагадуємо, що у вігілійний вечір нас традиційно зобов’язує піст від м’ясних страв. Також на вігілійному столі не може бути алкогольних напоїв. Пам’ятаймо про християнське значення та пережиття цього вечора.

Пастирка тобто нічна Різдвяна Свята Літургія буде звершена о 22.00 в будованому храмі. Вхід з вул. Героїв Пожежних. Після Пастирки запрошуємо на концерт гурту Реджойс та квартету.

† В середу, 25 грудня, в урочистість Різдва Господнього Святі Літургії будуть відправлятися як в неділю тобто о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та 18.00.

† В четвер, 26 грудня, в другий день Різдва Христового та в свято св. Стефана, першомученика, Святі Літургії о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00 та 18.00.

† В п’ятницю, 27 грудня, відбудеться зустріч та  святковий обід в Територіальному Центрі допомоги для інвалідів та малозабезпечених людей. Дітей та молодь запрошуємо співати. Виїзд від храму о 13.00 год. Дякуємо всім добродіям за пожертви, а особливо Блоцькому Едуарду, який приготував продуктові набори,  Підгаєцькому Станіславу та Чайківській Юлії. Пожертви на обід та для бідних можна скласти в скриньку біля входу.

† В неділю, 29 грудня, в свято Святого Сімейства закінчується Рік Святості Подружжя та Сім’ї. Також буде благословіння родин. Запрошуємо.

† До 13 січня катехез не буде.  Розпочинаються катехези 14 січня.

† 27 грудня, в п’ятницю, Домашня Церква запрошує на вечір зосередження з єпископом Олександром Язловецьким. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В п’ятницю, 3 січня, в Кафедральному Соборі св. Софії відбудеться Різдвяний Концерт. Детальна інформація на дошці оголошень. 

† Хода Трьох Царів відбудеться 12 січня. О 12.00 Свята Літургія, яку очолить єпископ Віталій Кривицький, о 14.00 початок Ходи на стадіоні.

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† Запрошуємо на молитву про мир в стилі Тезе — сьогодні після вечірньої Меси.

† Сьогодні наші майбутні скаути організують різдвяний ярмарок, де можна придбати різноманітну святкову атрибутику виготовлену своїми руками: підсвічники, ангельочки та фігупки з гіпсу. Зібрані кошти будуть призначені на купівлю скаутського однострою (форми) — просимо їх підтримати.

† В захристії за добровільну пожертву можна придбати сіно на вігілійний стіл, яке приготував Осередок Культури і Традиції Польських в Житомирі. Пожертви будуть призначенні на будівництво храму.

† В захристії можна придбати оплатки, свічки на вігілію, Водограй, Водограйчик та календарі на польській та українській мовах.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. 

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  Денисевич Розалія, Тищенко  Леонід, род. Дзиганських, род. Салій, род. Ярошинських, Следзевський Ігор, род. Бахуринських, Єрмакова Валентина.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!