УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА

23 червня 2019 р.

24 червня (понеділок) — урочистість народження св. Йоана Хрестителя

26 червня (середа) — спомин св. Зигмунта Гораздовського, пресвітера

28 червня (п’ятниця) — урочистість Пресвятого Серця Ісуса

29 червня (субота) — урочистість святих апостолів Петра і Павла

† Сьогодні відбудеться загально  — міська процесія вулицями Житомира. Свята Літургія о 10.00 біля кафедрального храму та процесія. Дякуємо всім, хто допомагав в приготуванні вівтаря та його оздобленні. Дякуємо за квіти.

Також сьогодні відзначаємо 11 річницю посвячення земельної ділянки, на якій будується наш храм.

† Триває місяць червень, котрий є присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятих Дарами, співаємо Літанію до Пресвятого Серця Ісуса.

† В понеділок, 24 червня, в урочистість народження св. Йоана Хрестителя, Служби Божі будуть о 7.00, 9.00 (Дібровна) і о 19.00. Також цього дня відзначаємо 2 річницю єпископських свячень ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького.

† В суботу, 29 червня відбудеться зустріч всіх, хто прийняв духовне усиновлення. Свята Літургія о 19.00 та молитва усиновлення. Також збирається пожертвування на апостольський престол. 

† Закінчився парафіяльний табір «AVE MARYJA». Дякуємо за духовну та матеріальну підтримку.

† З 24.07 – 2.08 в Зарічанах відбудеться християнський табір Life in Love. Запрошуємо молодь віком від 15 – 20 років. Детальна інформація на дошці оголошень.

Передшлюбні оголошення.

Третє передшлюбне оголошення: Підгаєцький Станіслав, син Василя та Віри та Підгається Ірина, дочка Рафіка та Юлії, римо-католичка мають намір повінчатися. Якщо хтось знає про перешкоди, просимо повідомити настоятеля.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† В захристії можна придбати книги про християнське подружнє життя та Водограй і Водограйчик.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Свідерських, род. Котвицьких.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!