Відпочинок дітей у Харитативному дитячому таборі «Дитяче селище»

20 дітей з Парафії Божого Милосердя, в супроводі двох вихователів, взяли участь в таборі, який проходив з 01.08 до 14.08.2019 року в Харитативному «Дитячому селищі» в с. Яблуниця.

Час проведений в таборі посприяв духовному збагаченню та гарному відпочинку дітей.

У перший день діти готувалися до презентації своїх груп, називали їх, розучували девізи та малювали емблему.

Потім, згідно з програмою, яку представили Сестри Гоноратки с. Каріна та с. Вероніка, щодня нам товаришував Сімба – головний герой з мультфільму Король Лев. Після перегляду уривка, діти мали працю в групах, де обговорювали поведінку героїв та події, а також те, як це буває в нашому житті… Не раз, діти дивували нас своєю відвертістю та глибиною сприйняття життєвих та моральних істин.

Щоденна Свята Літургія, спів, ранкова молитва та вечірній молитовний танець теж залишили неабиякий слід в серцях дітей. За що окрема подяка організаторам.

Поїздки в Полонину Перці, Яремче, екскурсія в перевернутий будиночок та підкорення гори Хом’як, дискотеки, естафети, ігри та конкурси принесли багато радості та захоплення.
Крім загальнотабірних заходів був час на відпочинок, ігри, нові знайомства.

У таборі було п’ятиразове харчування дітей. Їжа була смачна, і її було вдосталь. Спритно діяли і працівники табору. При першому ж зголошені, будь які несправності в будиночках миттєво були налагодженні.

Щиро дякуємо всім Добродіям, працівникам та організаторам табору. Нехай Добрий Господь щедро винагородить Вас за добро, яке Ви робите для дітей.