УРОЧИСТІСТЬ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА, ЦАРЯ ВСЕСВІТУ

30 листопада (субота) — свято св. Андрія, апостола

† Сьогодні святкуємо Урочистість Христа, Царя Всесвіту. Це свято Варшавської Провінції Отців Паллотинів та остання неділя літургійного року. 

Сьогодні після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятими Дарами, будемо молитися Літанію до Пресвятого Серця Ісуса. За побожну молитву Акту присвячення людського роду Пресвятому Серцю Ісуса можна отримати повний відпуст.

Сьогодні після кожної Святої Літургії для статистичних даних, будемо рахувати всіх присутніх. 

Також сьогодні збір пожертв є призначений на утримання Вищої духовної семінарії  нашої дієцезії.

† В наступну неділю розпочинається Адвент – час приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту запрошуємо на Рорати, які в каплиці по вул. Дібровній будуть відправлятися щосереди о 9.00, в храмі ж по вул. Йоана Павла ІІ — у вівторок, четвер та суботу вранці о 6.30. Дітей після Роратньої Служби запрошуємо на смачний сніданок. 

На Рорати будемо приносити «ангелів», на яких потрібно написати своє ім’я, прізвище та зроблений добрий вчинок. Нагадуємо, що за допомогою «ангелів» вибирається дитина, яка забирає фігурку Матері Божої додому до наступних Рорат. В кінці Рорат всі «ангели» будуть розміщенні на декорації.

Вже традиційно, діти будуть збирати частинки за участь в Роратах. На завершення Рорат одна дитина отримає фігурку Матері Божої. Також пропонуємо лампадки на Рорати зробити власноруч.

† Триває листопад – місяць присвячений молитві за померлих.

Протягом листопада, кожного дня за записаних вами померлих щодня відправляється 24 спільні Служби Божі в наших Паллотинських Храмах.

† В суботу, 30 листопада запрошуємо на Святу Літургію о 18.00 всіх, хто прийняв Духовне Усиновлення Ненародженої Дитини. Перед виставленими Пресвятими Дарами помолимося молитву та таємницю розарію.

† Дякуємо за пожертви, які ви склали на утримання кляузорових (затворницьких) монастирів. Хто б ще хотів скласти пожертву, можна це зробити в захристії або безпосередньо в монастирі.

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати Водограйчик та календарі на польській та українській мовах.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  род. Дзиганських, род. Яловицьких

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!