УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Служба Божа сьогодні: 700,  8 30,  1000, 12 00, 1900  

17 червня (понеділок) — спомин св. Альберта Хмельовського, монаха

21 червня (п’ятниця) — спомин св. Алойзія Гонзаги, монаха

23 червня (неділя) — урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

† Триває місяць червень, котрий є присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятих Дарами, співаємо Літанію до Пресвятого Серця Ісуса.

† Триває другий заїзд парафіяльного табору «AVE MARYJA». В середу, 19 червня, учасники табору їдуть в Санктуарій Матері Божої Фатимської в Довбиші. Збір о 10.00 біля взуттєвої фабрики. З собою потрібно взяти воду та усмішку. Бажаючі батьки теж можуть їхати.

† З 24.07 – 2.08 в Зарічанах відбудеться християнський табір Life in Love. Запрошуємо молодь віком від 15 – 20 років. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Запрошуємо на піше паломництво з Варшави до Ченстохови. Кошт 150 Євро. Детальна інформація та запис у о. Віктора.

† Молодіжна театральна студія парафії св. Йоана з Дуклі запрошує на п’єсу «У Темряві». Детальна інформація на дошці оголошення.

Передшлюбні оголошення.

Друге передшлюбне оголошення: Підгаєцький Станіслав, син Василя та Віри та Підгається Ірина, дочка Рафіка та Юлії, римо-католичка мають намір повінчатися. Якщо хтось знає про перешкоди, просимо повідомити настоятеля.

Третє передшлюбне оголошення: Романчук Василь, син Валентина та Любові, римо-католик проживаючий в Житомирі та Романчук Катерина, дочка В’ячеслава та Вероніки, наша прихожанка, римо-католичка. мають намір повінчатися. Якщо хтось знає про перешкоди, просимо повідомити настоятеля.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† В захристії можна придбати книги про християнське подружнє життя та Водограй і Водограйчик.

†Триває праця в середині нашого храму. На даний момент виконуються праці пов’язанні з електрикою. Просимо про підтримку та молитву.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Тищенко Леонід, Соколовська Олена.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!