УРОЧИСТІСТЬ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА

🗓 10 червня (понеділок) свято ПДМ, Матері Церкви

🗓 11 червня (вівторок) спомин св. Варнави, апостола
🗓 13 червня (четвер) свято Господа Ісуса Христа, Верховного і Вічного Священика спомин св. Антонія
🗓 16 червня (неділя) урочистість Пресвятої Трійці

✝️ Сьогодні закінчується Великодній Період і розпочинається Звичайний Період. Також сьогодні можна отримати повний відпуст за участь у публічному співі гімну (Veni Creator).

✝️ Триває місяць червень, котрий є присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятих Дарами, співаємо Літанію до Пресвятого Серця Ісуса.

✝️ Триває парафіяльний табір «AVE MARYJA». В першому заїзді бере участь 70 дітей. В понеділок, учасники табору їдуть в Бердичівський Санктуарій Матері Божої. Збір о 10.00 біля взуттєвої фабрики. З собою потрібно взяти воду та бутерброди. Бажаючі батьки теж можуть їхати.

✝️ Ще є місця на ІІ заїзд, котрий буде тривати від 13 до 22 червня. Мінімальний внесок 200 гр.

✝️ Вчора, в Києві, відбулася Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей. З нашої парафії було організоване автобусне паломництво на Ходу, в якому взяло участь 80 осіб.

📌  З 24.07 – 2.08 в Зарічанах відбудеться християнський табір Life in Love. Запрошуємо молодь віком від 15 – 20 років. Детальна інформація на дошці оголошень.

📌 Запрошуємо на піше паломництво з Варшави до Ченстохови. Кошт 150 Євро. Детальна інформація та запис у о. Віктора.

📌 Молодіжна театральна студія парафії св. Йоана з Дуклі запрошує на п’єсу «У Темряві». Детальна інформація на дошці оголошення.

💑 Перше передшлюбне оголошення: Підгаєцький Станіслав, син Василя та Віри та Підгається Ірина, дочка Рафіка та Юлії, римо-католичка мають намір повінчатися. Якщо хтось знає про перешкоди, просимо повідомити настоятеля.

💑 Друге передшлюбне оголошення: Романчук Василь, син Валентина та Любові, римо-католик проживаючий в Житомирі та Романчук Катерина, дочка В’ячеслава та Вероніки, наша прихожанка, римо-католичка. мають намір повінчатися. Якщо хтось знає про перешкоди, просимо повідомити настоятеля.

📌 В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

📌 В захристії можна придбати книги про християнське подружнє життя та Водограй і Водограйчик.

📌 Триває праця в середині нашого храму. На даний момент виконуються праці пов’язанні з електрикою. Просимо про підтримку та молитву.

📌 Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Володимир Пясковський, Чайківська Марина, Тарасевич Людмила.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!