ПЕРША НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Триває Великий Піст. Пам’ятаймо, що у Великому Пості ми не тільки обмежуємо себе у їжі, але і у розвагах. Йдеться про створення довкола нас атмосфери, яка сприяє зосередженню, молитві, читанні Божого Слова та чиненню християнського милосердя.

† На цьому тижні маємо Перші Четвер, Пятницю, Суботу та Неділю місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер запрошуємо на адорацію в намірі покликань до священицького та монашого життя, яка буде тривати від 19.00 до 21.00. В Пятницю відвідуємо хворих. В Суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць після вечірньої Служби Божої о 18.00.

!!! Нагадуємо дітям, що в цю п‛ятницю потрібно посповідатися !!!

Намір на березень: про навернення для прихожан нашої парафії

Великопосні реколекції в нашій парафії відбудуться з 26 по 29 березня. Проводити їх буде о. Вальдемар Павелець.

† В суботу, 28 березня по вулицях Житомира відбудеться Хресна Дорога. Початок о 11.00 год. біля семінарійного храму.

† Наші прихожани, з нагоди Року молитов про покликання до священства та до богопосвяченого життя (від 2 лютого 2020 до 10 січня 2021 року),  запропонували ініціативу, за яку ми дуже вдячні, щоб протягом Посту кожного дня, одна людина з нашої парафії постила (хліб і вода) в намірі про нові покликання до священицького та монашого життя, а також за священиків і богопосвяченні особи. Записатися можна в захристії.

† В середу, 4 березня, в спомин св. Казиміра, єпископ Йоан Пурвінський буде відзначати 29 річницю єпископських свячень.

† З 7 по 9 березня (субота-понеділок) група дітей з нашої парафії разом з о. Павлом та с. Галиною поїдуть на реколекції в Першотравенськ. Просимо про молитву.

† В суботу, 7 березня, від 12.00 до 15.00 в парафії св. Вацлава на Крошні, відбудеться зустріч Родини Радіо Марія (розарій, конференція, Служба Божа).

† Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Запрошуємо.

† Розпочався курс приготування дорослих до Першої Сповіді та Вінчання. Бажаючих запрошуємо в суботу на 17.00.

† Тривають монтажні робіти стелі в храмі. Дякуємо за молитву і просимо про молитву. Бажаючі можуть подивитися на виконанну роботу.

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Заремлінська Леоніда, Михайленко Регіна, Петрівський Григорій, Кв‛яковська Валентина.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!