ДРУГА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

21 січня (вівторок) — спомин св. Агнеси, діви і мучениці
22 січня (середа) — спомин св. Вінцентія Паллотті
24 січня (п’ятниця) — спомин св. Франциска Сальського, єпископа і Вчителя Церкви
25 січня (субота) — свято навернення св. Апостола Павла
18 – 25 січня — триває тиждень молитов про єдність християн

† Минулої неділі відбулася Хода Трьох Царів. Дякуємо всім, хто взяв участь в приготуванні та проведенні Ходи, а особливо Весельській Аллі, Фелінському Генадію, Смірнову Генадію та Гражині, Щирській Юлії.

† На цьому тижні відзначаємо спомин св. Вінцентія Паллотті. Для нас, членів Об’єднання Католицького Апостольства, зокрема для Отців Паллотинів, Сестер Паллотинок та мирян це урочистість. З цієї нагоди запрошуємо всіх, у середу 22 січня, на урочисту Святу Літургію, після якої відбудеться концерт гурту Реджойс.

† 25 січня, в суботу о 12.00 відбудеться парафіяльний відпуст на Соколовці – навернення св. Апостола Павла. Запрошуємо.

† У вівторок. 21 січня на Крошні, відбудеться Свята Літургія з нагоди першої річниці смерті о. Людвіка Камілевського та посвячення пам’яткової таблиці. Запрошуємо.

† В наступну неділю, 26 січня, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться збори батьків, діти яких в цьому році приступають до Першого Причастя. Запрошуємо.

† 1 лютого, в суботу, в нашій парафії відбудуться одноденні реколекції для подружніх пар. Детальна інформація на дошці оголошень.

† З 21 по 23 лютого, в Першотравенську відбудеться Оаза Молитви для дорослих та молоді. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Паломницький центр «У руках Марії» запрошує на паломництво до Меджугор‛я. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Тривають катехези для дітей, молоді та дорослих. Детальний розклад на дошці оголошень. Запрошуємо.

† Тривають парафіяльні душпастирські візити. Пожертви будуть призначенні на виконання монтажних робіт стелі в храмі, які вже тривають.

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик, літургійний календар та календарі на польській та українській мовах.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Шинкар, Дзиганська Людмила, род. Островських, Левандовський Микола.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!