ДРУГА НЕДІЛЯ ПІСЛЯ РІЗДВА ГОСПОДНЬОГО

6 січня (понеділок) — урочистість Богоявлення Господнього
12 січня (неділя) — свято Хрещення Господнього

† Сьогодні Перша Неділя Місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися.
† Намір на січень: про Боже благословіння на новий 2020 рік.
Дітей та молодь, які належать до Розарійних Кругів просимо забрати свої таємнички в захристії.
† Завтра відзначаємо обов’язкову урочистість Богоявлення Господнього (Трьох Царів). Кожен католик має обов’язок бути на Святій Літургії та утриматися від праці. Святі Літургії як в неділю тобто о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та о 18.00.
† В наступну неділю, 12 січня відбудеться Хода Трьох Царів. О 12.00 Свята Літургія (в новому храмі), яку очолить о. Петро – настоятель парафії св. Йоана з Дуклі, о 13.30 початок Ходи на стадіоні. Особливо запрошуємо дітей та молодь, активно брати участь в Ході, перевдягаючись в ангелів або пастушків. Відбудеться конкурс на найкращі костюми.
† о. Вальдемар та міністранти з нашої парафії поїхали на реколекції в Брюховичі. Просимо про молитву.
† о. Ярослав та представники гурту Реджойс поїхали в Словакію збирати пожертви на будову храму. Просимо про молитву про щасливу подорож та за добродіїв.
† Катехези приготування до таїнства Миропомазання розпочнуться в суботу, 11 січня о 17.00. Кандидатів до прийняття таїнства просимо прочитати книгу з Нового Завіту – Діяння Апостолів.
† До 13 січня катехез не буде. Розпочинаються катехези 14 січня.
† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.
† В захристії можна придбати літургійний календар та календарі на польській та українській мовах.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Дзиганська Людмила, Строцький Петро.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!