ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

25 березня (середа) –  урочистість Благовіщення Господнього та День Святості Життя

†  Триває Великий Піст. Пам’ятаймо, про створення довкола нас атмосфери, яка сприяє зосередженню, молитві, читанні Божого Слова та чиненню християнського милосердя.

† Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні видали Звернення з приводу ситуації навколо епідемії коронавірусної інфекції, а єпископ Київсько – Житомирської дієцезії Віталій Кривицький видав комюніке щодо ситуації пов’язаної з небезпекою епідемії. Ці листи можна прочитати в соцмережах, на дошці оголошень або на нашому парафіяльному сайті. 

† У зв’язку з введенням загального карантину на усій території України, переносяться на невизначений час Дієцезіальний День Молоді та Хресна дорога по вулицях Житомира.

† Відповідаючи на рекомендації єпископа Віталія Кривицького скасовуються парафіяльні великопісні реколекції та всі катехези. 

У зв’язку з ситуацією карантину інформуємо про те, що Свята Меса відправляється згідно з розпорядку о встановлених годинах, за участю максимально 10 осіб. 

Всіх, обов’язково дітей та людей літнього віку, просимо залишитися в своїх домівках та дивитися трансляцію Святої Меси по телебаченні EWTN (о 10.00) або слухати Радіо Марія (10.00 та 18.00). Одночасно інформуємо, що в неділю до завершення періоду карантину буде можливість прийняти Святе Причастя в храмі по вул. св. Йоана Павла ІІ, 3б о год. 14.00, 15.00 та 17.00, тоді теж буде можливість приступити до Таїнства Сповіді.

Також після кожної Святої Літургії о 18.00 є півгодинна адорація Пресвятих Дарів, під час якої молимося Коронку до Божого Милосердя про припинення епідемії коронавірусу, за хворих і медпрацівників та співаємо Суплікацію.

† Нагадуємо про ініціативу, з нагоди Року молитов про покликання до священства та до богопосвяченого життя (від 2 лютого 2020 до 10 січня 2021 року), щоб протягом Посту кожного дня, одна людина з нашої парафії постила (хліб і вода) в намірі про нові покликання до священицького та монашого життя, а також за священиків і богопосвяченні особи. Залишилося одне місце. Записатися можна в захристії. 

† В урочистість Благовіщення Господнього можна прийняти Духовне Усиновлення ненародженої дитини. Щоденну молитву Духовного Усиновлення можна отримати в захристії або знайти на нашому сайті. Службі Божі: 7.00, 9.00 Дібровна , 12.00, 18.00.

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

† Тривають внутрішні роботи в храмі. Дякуємо за молитву і просимо про молитву.

Дякуємо також за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Жуковська Фелікса, род. Кухарських.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!