22 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

3 вересня (четвер) – спомин св. Григорія Великого, Папи і Вчителя Церкви

5 вересня (субота) – день молитовної пам’яті про постраждалих за віру в ХХ ст.

† Сьогодні на Службі Божій о 12.00 відбудеться посвячення шкільного приладдя. Запрошуємо учнів, студентів та вчителів.

† З наступного понеділка,  7 вересня, вечірня Свята Літургія буде відправлятися о 18.00.

† На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю місяця. В четвер, від 20.00 до 21.00 адорація Пресвятих Дарів в намірі священицьких та богопосвячених покликань. В П’ятницю будемо відвідувати хворих. В Суботу о 19.00 Служба Божа для Розарійних Кругів та зміна таємниць. 

Нагадуємо дітям та молоді про сповідь в Першу П’ятницю. 

Намір на вересень: про покликання до священства та богопосвяченого життя

† Членів Розарійних Кругів та всіх бажаючих запрошуємо на автобусне паломництво до Матері Божої Бердичівської, яке відбудеться в середу, 9 вересня. Безкоштовно. Запис в захристії. 

† З нагоди 4 річниці смерті о. Олександра Мілевського запрошуємо на автобусне паломництво в Довбишській Санктуарій Матері Божої Фатимської, яке відбудеться в понеділок, 14 вересня. Безкоштовно. Запис в захристії.

† Репетиція парафіяльного дитячого хору відбудеться в наступну неділю, 6 вересня, о 11.30, а після Служби Божої о 12.00, буде організаційна зустріч. 

† В наступну неділю, 6 вересня запрошуємо на катехезу дошкільнят о 11.00, та учнів 1 та 2 класів після Святої Літургії о 12.00.

† Організаційна зустріч для дітей нашої парафії відбудеться в цю суботу, 5 вересня о 11.00. Запрошуємо всіх дітей, оскільки в часі зустрічі домовимося про розклад катехез.

† Запрошуємо ознайомитися зі стендом, який знаходиться на коридорі біля захристії. Стенд інформує про покликання, монаше життя та чернечі згромадження, які проживають на Мальованці. 

† Запрошуємо дітей, молодь та дорослих записуватися на курси польської мови. Цього року всі групи буде вести вчителька з Польщі пані Анетта, яка спеціально приїжджає для того, щоб викладати польську мову в нашій парафії. 

Одночасно запрошуємо на Narodowe czytanie, яке відбудеться в суботу, 5 вересня о 18.00, в катехетичному класі на першому поверсі. 

† Щосереди та щоп’ятниці триває піст в намірі священиків. Бажаючих просимо  записатися в захристії. Одночасно дякуємо всім, хто приєднався до цієї ініціативи. 

† Курс приготування дорослих до Першого Причастя та Вінчання розпочнеться в суботу, 3 жовтня о 17.00. Бажаючих просимо записатися в захристії. 

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

† В захристії можна придбати Святе Письмо, молитовники, Щоденник Св. Фаустини та календарі на 2021 р.

Треті передшлюбні оголошення. Венгловський Андрій, син Віктора та Ірини, римо-католик, наш прихожанин і Жовновська Анна, дочка Станіслава та Анастасії, римо-католичка, наша прихожанка, мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди, прошу повідомити отця настоятеля.

† Дякуємо за миття вікон на третьому поверсі: Юлі Крижановській, Гелені Венцкевич і Ірині Горпинич.

† Дякуємо за квіти, які ви приносите для оздоблення храму, особливо Венгловській Ірині. 

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  род. Мац, Слідзєвські Ігор.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!