24 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

14 вересня (понеділок) – свято Воздвиження Всечесного Хреста

15 вересня (вівторок) – спомин Пресвятої Діви Марії Страждальної

16 вересня (середа) – спомин св. Корнелія, Папи, і Кипріяна, єп, муч.

18 вересня (п’ятниця) – спомин св. Станіслава Костки, монаха

† Сьогоднішні пожертви, які ви складаєте під час Служби Божої, є призначенні на утримання Гробу Господнього в Єрусалимі.

† Завтра відбудеться паломництво в Довбишській Санктуарій Матері Божої Фатимської.  Паломництво організоване з нагоди 4 річниці смерті о. Олександра Мілевського. Безкоштовно. Ще є декілька місць. Запис в захристії.

Намір на вересень для Розаріних Кругів: про покликання до священства та богопосвяченого життя.

† В середу, 9 вересня, з нашої парафії відбулося автобусне паломництво в Санктуарій Матері Божої Бердичівської, в часі якого ми молилися за Розарійні Круги та за нашу парафію.

† Тривають катехези. З детальним розкладом катехез можна ознайомитися на дошці оголошень. Просимо прослідкувати, щоб ваші діти ходили на катехезу.

† Розпочалися заняття з польської мови. Розклад на дошці оголошень. Запрошуємо.

† Кожного четверга в нашій парафії безкоштовно приймає остеопат (лікує опущення внутрішніх органів та спину). Запис в захристії.

† Щосереди та щоп’ятниці триває піст в намірі священиків. Бажаючих просимо  записатися в захристії. Одночасно дякуємо всім, хто приєднався до цієї ініціативи. 

† Курс приготування дорослих до Першого Причастя та Вінчання розпочнеться в суботу, 3 жовтня о 17.00. Бажаючих просимо записатися в захристії. 

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

† В захристії можна придбати Святе Письмо, молитовники, Щоденник Св. Фаустини, календарі на 2021 р., Водограй та Водограйчик.

† Дякуємо за квіти, які ви приносите для оздоблення храму. 

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  род. Дзиганських, Левицька Юлія, Венгловська Ядвіга, Залевська Регіна, Збіковська Клавдія.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!