III НЕДІЛЯ АДВЕНТУ (GAUDETE)

14 грудня (понеділок) – спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і Вчителя Церкви

†  Триває Адвент – час приготування до Різдва Христового. Запрошуємо на Рорати (Свята Літургія на честь Матері Божої), котрі відправляються у вівторок, четвер та суботу о 6.30 зранку. Натомість Рорати в каплиці на вул. Дібровній в середу о 9.00.

Увага! Діти! Як завжди, після Рорат діти отримують частинки, а також, на Рорати приносять зроблені власноруч з паперу будиночки, на яких пишуть своє ім’я, прізвище та зроблений добрий вчинок. Нагадуємо, що за допомогою «будиночків» вибирається дитина, яка забирає фігурку Матері Божої додому до наступних Рорат. В кінці Адвенту, всі «будиночки» будуть розміщенні на декорації.

† В середу, 16 грудня початок Новенни перед Різдвом Христовим.

† Адвентові реколекції в нашій парафії відбудуться на цьому тижні, з 18 по 20 грудня. Реколекції також будуть в онлайн. Проведе реколекції о. Віктор Матушевський.

† Нагадуємо, що триває набір в третє дитячо-юнацьке Розарійне Коло бл. Карла Акутті, котре ми поки що називаємо «пелюсткою» Розарійного Кола. 

† Закінчився набір до другого Розарійного Кола батьків імені свв. Людвіка і Зелі Мартін, які моляться за своїх дітей. В суботу, 12 грудня, відбулося прийняття до цього Кола. Наступна зустріч Розарійних Круків батьків відбудеться 16 січня. Оголошуємо набір в третє Розарійне Коло батьків.

† В урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії ви склали пожертви на Радіо Марія в розмірі 4 135 гр. та в скриньку 2 100. Дякуємо.

† Нагадуємо, що в паллотинських спільнотах розпочався рік присвячений Станіславу Шульмінському (27.11.2020 – 28.11.2021), священику, паллотину, який народився в Одесі, навчався в Житомирській семінарії, а згодом був професором в Луцькій семінарії. Помер як мученик в Ухті, служачи людям на засланні в концтаборі. Віддав своє життя за поєднання християн. Триває беатифікаційний процес. Щовівторка в нашій парафії будемо молитися за заступництвом отця Станіслава, просячи про його беатифікацію.

† Вірні, які не приходять в неділю до храму на Святу Літургію, користуючись диспенсою від єпископа, мають обов’язок брати участь в Святій Літургії онлайн. Наприклад, щонеділі відбувається трансляція Літургії на Першому Національному о 12.30 з храму св. Олександра в Києві. Є також інші можливості.
† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Щоденник св. Фаустини, календарі, дитячий журнал, Водограйчик, оплатки, свічки на Вігілійний стіл за добровільну пожертву, також брошурки про те, як провести Вігілійну Вечерю.  

† В суботу, 19 грудня, о 10.00 відбудеться прибирання храму. Запрошуємо.

† Тривають катехези та репетиції хору. Запрошуємо.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. 

Всі різдвяні та новорічні Святі Літургії (Пастирка, Різдвяна, Трьох Царів) будуть відправлятися в храмі зверху, який ми приготовимо до свят. В зв’язку з цим, хто б бажав, можна скласти пожертви на оздоблення храму, в скриньку біля входу.

† Хода Трьох Царів в цьому році  відбудеться 7 січня, в іншому форматі ніж завжди. Зберемося в нашому храмі, де будемо разом зі Святою Родиною, царями та ангелами співати колядки, слухати концерт та прославляти Господа Бога.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Кулібабчук Олена, Соколовська Олена, Уманська Розалія.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!