IV НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

22 грудня (вівторок) – день молитви за заступництвом св. Вінцентія Паллотті

24 грудня (четвер) – Вігілія Різдва Господнього

25 грудня (п’ятниця) – Урочистість Різдва Христового

26 грудня (субота) – свято св. Стефана, Першомученика

27 грудня (неділя) – свято Святого Сімейства: Ісуса, Марії та Йосифа

†  Закінчується Адвент – час приготування до Різдва Христового. Триває Новенна перед Різдвом Христовим.

На цьому тижні Рорати у вівторок та четвер о 6.30 зранку. В четвер відбудеться підсумок щодо участі дітей на Роратах. Рорати в каплиці на вул. Дібровній в середу о 9.00.

† Сьогодні закінчуються Адвентові реколекції, які веде о. Віктор Матушевський. Дякуємо.

† Пастирська Свята Літургія буде звершена в четвер, 24 грудня о 22.00 в храмі зверху. Вхід в храм з вул. Героїв Пожежних.

Нагадуємо, у Вігілійний Вечір нас зобов’язує піст від м’ясних страв та алкогольних напоїв. Пам’ятаймо про християнське значення та пережиття цього Вечора.

† В п’ятницю, 25 грудня, в Урочистість Різдва Христового, Служби Божі будуть відправлятися о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та о 18.00 (всі в храмі).

В другий день свят, 26 грудня, Службі Божі о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00 та о 18.00 в храмі. 

† В суботу, 26 грудня, відбудеться святкова зустріч для дітей. О 12.00 Свята Літургія, після чого зустріч. Запрошуємо всіх дітей.

† Заохочуємо всіх прихожан до Сповіді перед Різдвом Христовим. Просимо не зволікати. 

† Нагадуємо, що триває набір в третє дитячо-юнацьке Розарійне Коло бл. Карла Акутті.

† Триває набір в третє Розарійне Коло батьків. Вже зголосилася одна мама.

† Нагадуємо, що в паллотинських спільнотах розпочався рік присвячений Станіславу Шульмінському (27.11.2020 – 28.11.2021), священику, паллотину, який народився в Одесі, навчався в Житомирській семінарії, а згодом був професором в Луцькій семінарії. Помер як мученик в Ухті, служачи людям на засланні в концтаборі. Віддав своє життя за поєднання християн. Триває беатифікаційний процес. Щовівторка в нашій парафії будемо молитися за заступництвом отця Станіслава, просячи про його беатифікацію.

† Вірні, які не приходять в неділю до храму на Святу Літургію, користуючись диспенсою від єпископа, мають обов’язок брати участь в Святій Літургії онлайн. Наприклад, щонеділі відбувається трансляція Літургії на Першому Національному о 12.30 з храму св. Олександра в Києві. Є також інші можливості.
† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Щоденник св. Фаустини, календарі, дитячий журнал, Водограйчик, оплатки, свічки на Вігілійний стіл за добровільну пожертву, також брошурки про те, як провести Вігілійну Вечерю.  

Оголошення щодо похорону у випадку, коли людина не сповідалася. 

В разі, коли священики пропонували посповідатися хворому або подбати про це родині, і було відмовлено в цьому проханні, то священик не піде на такий похорон.

† З понеділка катехез для дітей не буде. 

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. 

Всі різдвяні та новорічні Святі Літургії (Пастирка, Різдвяна, Трьох Царів) будуть відправлятися в храмі зверху, який ми приготовимо до свят. В зв’язку з цим, хто б бажав, ще сьогодні можна скласти пожертви на оздоблення храму, в скриньку біля входу.

† Хода Трьох Царів в цьому році  відбудеться 7 січня, в іншому форматі ніж завжди. О 14.00 відбудеться Служба Божа в нашому храмі, після якої будемо разом зі Святою Родиною, царями та ангелами співати колядки, слухати концерт та прославляти Господа Бога. Також відбудеться конкурс корон.

Дуже дякуємо всім, хто допомагав в прибиранні храму та установленні ялинок!!!

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Соколовська Олена, Уманська Розалія, Перегуда Регіна.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!