УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА

19 червня (п’ятниця) – урочистість Пресвятого Серця Ісуса

20 червня (субота) – спомин Непорочного Серця ПДМ

† Сьогодні урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа, головна Свята Літургія о 12.00 буде відправлена в будованому храмі.

† Триває червень, місяць присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Після кожної Святої Літургії о 7.00 та 19.00, є адорація Пресвятих Дарів, під час якої співаємо літанію до Пресвятого Серця Ісуса, молимося молитву про припинення епідемії коронавірусу, за хворих та медпрацівників, а також співаємо Суплікацію.

† В урочистість Пресвятого Серця Ісуса за відмовлення Акту винагородження Пресвятому Серцю Ісуса, можна отримати повний відпуст. Цього дня можна їсти м’ясні страви. Також будемо освячувати віночки.

† У зв’язку з ситуацією карантину нагадуємо про те, що парафіяни, які беруть участь в Службах, обов’язково повинні мати засоби захисту (маски або респіратори) і дотримуватися безпечної відстані один від одного.

Наголошуємо, що оглядати онлайн трансляцію маємо з повагою та таким відчуттям якби ми знаходилися в храмі на Святій Літургії. В цьому нам допоможуть такі зовнішні знаки: накрити стіл білим обрусом та запалити свічку, одягнути святковий одяг та брати активну участь в богослужіннях.

† В зв’язку з складною економічною ситуацією в парафії, є можливість скласти пожертвування на карточку Приват Банку. Номер карточки 5168742207932322 Матушевський Віктор Генрихович.  Написати: ціль переказу – пожертва на храм. За всі пожертви дуже дякуємо. 

† Домашня Церква запропонувала піст в намірі священиків, який триває щосереди та щоп’ятниці, до кінця цього року. Бажаючих приєднатися до цієї ініціативи просимо записуватися в захристії. 

† Запрошення – на Урочистість 25 річчя освячення костьолу в смт Нова Борова – 1 липня 2020 р. о 18.00.

† В захристії можна придбати свічки, Водограй та Водограйчик.

† Дякуємо за квіти, одночасно просимо приносити їх, для оздоблення нашого храму або повідомляти нас про те, що маєте квіти. Дякуємо.

† Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

БАЖАЄМО БОЖОГО БЛАГОСЛОВІННЯ!