НЕДІЛЯ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

25 квітня (субота) — свято св. Марка, євангеліста

† Сьогодні відзначаємо урочистість Божого Милосердя та парафіяльний відпуст. Відпустова Свята Літургія о 10.00. Також ця Свята Літургія буде відправлена за записаних вами померлих. 

† Проводів на Дружбі та на Польському Кладовищі не буде.

† У зв’язку з ситуацією карантину інформуємо про те, що Свята Меса відправляється згідно з розпорядку о встановлених годинах, за участю максимально 10 осіб (до 60 років), які повинні мати засоби захисту (маски або респіратори).

Всіх, обов’язково дітей та людей літнього віку, просимо залишитися в своїх домівках та дивитися трансляцію Святої Меси. 

Наголошуємо, що оглядати онлайн трансляцію маємо з повагою та таким відчуттям якби ми знаходилися в храмі на Святій Літургії.  В цьому нам допоможуть такі зовнішні знаки: накрити стіл білим обрусом та запалити свічку, одягнути святковий одяг та брати активну участь в богослужіннях.

† Щоденно, після кожної Святої Літургії о 18.00, в нашій парафії, є півгодинна адорація Пресвятих Дарів, під час якої молимося Коронку до Божого Милосердя про припинення епідемії коронавірусу, за хворих і медпрацівників та співаємо Суплікацію.

Також нагадуємо, що в часі карантину, щонеділі в храмі по вул. Йоана Павла ІІ, можна сповідатися та приймати Святе Причастя о 14.00, 15.00 та 17.00.

† В зв’язку з складною економічною ситуацією в парафії, є можливість скласти пожертвування на карточку Приват Банку. Номер карточки 5168742207932322 Матушевський Віктор Генрихович.  Написати: ціль переказу — пожертва на храм. За всі пожертви дуже дякуємо.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Сьогодні відзначає день народження наш настоятель о. Ярослав. Бажаємо о. Ярославу Божого благословіння та опіки Матері Божої.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ! 

Бажаємо радості Воскреслого Христа!!!