СВЯТО ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

17 січня (п’ятниця) — спомин св. Антонія, абата
18 – 25 січня (субота) — тиждень молитов про єдність християн

† Сьогодні закінчується літургійний Різдвяний Період і розпочинається Звичайний Період. Згідно з традицією, колядки можна співати до свята Стрітення Господнього включно (2 лютого).
† Сьогодні відбудеться Хода Трьох Царів. О 12.00 Свята Літургія (в новому храмі), яку очолить о. Петро – настоятель парафії св. Йоана з Дуклі, о 13.30 початок Ходи на стадіоні. Особливо запрошуємо дітей та молодь, активно брати участь в Ході, перевдягаючись в ангелів або пастушків. Відбудеться конкурс на найкращі костюми.
† Сьогодні, після вечірньої Святої Літургії о 18.00 відбудеться молитва в дусі Тезе. Запрошуємо.
† Дякуємо за молитву в намірі успішної поїздки в Словаччину о. Ярослава і гурту Реджойсу та за молитву в намірі реколекції для міністрантів, які відбулися в Брюховичах з о. Вальдемаром.
† На цьому тижні розпочинаються біблійні зустрічі та всі катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Запрошуємо.
† На цьому тижні, з вівторка розпочинаємо парафіяльні душпастирські візити. Пожертви будуть призначенні на виконання монтажних робіт стелі в храмі (приблизний кошт 900 000 гр.).
† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.
† В захристії можна придбати літургійний календар та календарі на польській та українській мовах.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!