УРОЧИСТІСТЬ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА

1 червня (понеділок) – свято Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, день захисту дітей

3 червня (середа) – спомин св.Карла Лванги і сподвижників, мучеників

4 червня (четвер) – свято Господа Ісуса Христа, верховного і вічного Священика

5 червня (п’ятниця) – спомин св. Боніфатія, єпископа і мученика

† Урочистістю Зіслання Святого Духа закінчується Великодній Період.

† Розпочинається червень, місяць присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Після кожної Святої Літургії о 7.00 та 19.00, в нашій парафії, є адорація Пресвятих Дарів, під час якої співаємо літанію до Пресвятого Серця Ісуса та молимося молитву про припинення епідемії коронавірусу, за хворих та медпрацівників, а також співаємо Суплікацію.

† Сьогодні, після вечірньої Святої Літургії буде молитва в дусі Тезе. Запрошуємо.

† На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер, після вечірньої Святої Літургії до 21.00 буде адорація Пресвятих Дарів в намірі священицьких та монаших покликань.  В П’ятницю відвідуємо хворих. В Суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць після вечірньої Святої Літургії о 19.00. 

Намір для Розарійних Кругів: про припинення епідемії коронавіруса 

† Цього року, в нашій парафії до Першого Причастя приступає 17 дітей. Беручи під увагу ситуацію пов’язану з карантином, кожна дитина приймає Святе Причастя на додатковій Святій Літургії, яка відправляється в намірі дитина та її родини.

† У зв’язку з ситуацією карантину інформуємо про те, що парафіяни, які беруть участь в Службах, обов’язково повинні мати засоби захисту (маски або респіратори).

Наголошуємо, що оглядати онлайн трансляцію маємо з повагою та таким відчуттям якби ми знаходилися в храмі на Святій Літургії. В цьому нам допоможуть такі зовнішні знаки: накрити стіл білим обрусом та запалити свічку, одягнути святковий одяг та брати активну участь в богослужіннях.

† В зв’язку з складною економічною ситуацією в парафії, є можливість скласти пожертвування на карточку Приват Банку. Номер карточки 5168742207932322 Матушевський Віктор Генрихович.  Написати: ціль переказу – пожертва на храм. За всі пожертви дуже дякуємо. 

† Домашня Церква запропонувала піст в намірі священиків, який триває щосереди та щоп’ятниці, до кінця цього року. Бажаючих приєднатися до цієї ініціативи просимо записуватися в захристії. 

† Просимо приносити квіти для оздоблення нашого храму або повідомляти нас про те, що маєте квіти. Дякуємо.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!!!