НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

† Завтра Великодній Понеділок. Свята Літургія о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00, 16.00 та 18.00. 

† Розпочинається Великодня Октава.  В п’ятницю, 17 квітня, дозволяється м’ясна їжа.

† У зв’язку з ситуацією карантину інформуємо про те, що Свята Меса відправляється згідно з розпорядку о встановлених годинах, за участю максимально 10 осіб (до 60 років), які повинні мати засоби захисту (маски або респіратори).

Всіх, обов’язково дітей та людей літнього віку, просимо залишитися в своїх домівках та дивитися трансляцію Святої Меси по телебаченні EWTN (о 10.00) або слухати Радіо Марія (10.00 та 18.00). 

Наголошуємо, що оглядати онлайн трансляцію маємо з повагою та таким відчуттям якби ми знаходилися в храмі на Святій Літургії.  В цьому нам допоможуть такі зовнішні знаки: накрити стіл білим обрусом та запалити свічку, одягнути святковий одяг та брати активну участь в богослужіннях.

† Після кожної Святої Літургії о 18.00 в нашій парафії, є півгодинна адорація Пресвятих Дарів, під час якої молимося Коронку до Божого Милосердя про припинення епідемії коронавірусу, за хворих і медпрацівників та співаємо Суплікацію.

Також нагадуємо, що в часі карантину, щонеділі в храмі по вул. Йоана Павла ІІ, можна сповідатися та приймати Святе Причастя о 14.00, 15.00 та 17.00.

† В наступну неділю відзначаємо Неділю Божого Милосердя – наш парафіяльний відпуст. Святі Літургії о 7.00, 8. 30 (Дібровна) 10.00, 12.00, 16.00 та 18.00.

В неділю Божого Милосердя (Проводи), 19 квітня, Свята Літургія за наших померлих буде відправлена о 10.00. Список своїх померлих можна залишити  в захристії або висилати на парафіяльну сторінку.

† В зв’язку з складною економічною ситуацією в парафії, є можливість скласти пожертвування на карточку Приват Банку. Номер карточки 5168742207932322 Матушевський Віктор Генрихович.  Написати: ціль переказу — пожертва на храм. За всі пожертви дуже дякуємо.

† Триває Новенна до Божого Милосердя.

† Проводів на Польському Кладовищі та на Дружбі не буде. 

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Щиро дякую за великодню декорацію Сестрам Паллотинкам та Жовновському Станіславу.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: особливо Блоцькому Едуарду, який пожертвував 100 продуктових наборів для потребуючих людей. 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ! 

Бажаємо радості Воскреслого Христа. 

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.