ТРЕТЯ ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

28 квітня (вівторок) — спомин св. Людовіка Марії Гріньйона де Монфора, пресвітера

29 квітня (середа) — свято св. Катерини Сієнської, покровителька Європи

1 травня (п’ятниця) — спомин св. Йосифа, Робітника

2 травня (субота) — спомин св. Атанасія, єпископа і Вчителя Церкви

† На цьому тижні маємо Перші П’ятницю, Суботу та Неділю місяця. 

Інтенція на травень для Розарійних Кругів: про припинення епідемії коронавірусу 

† В травні, після кожної Святої Літургії о 7.00 та 18.00, в нашій парафії, буде адорація Пресвятих Дарів, під час якої співатимемо Лоретанську Літанію до Матері Божої та молитися молитву про припинення епідемії коронавірусу та за хворих і медпрацівників, а також співати Суплікацію.

Також нагадуємо, що в часі карантину, щонеділі в храмі по вул. Йоана Павла ІІ, можна сповідатися та приймати Святе Причастя о 14.00, 15.00 та 17.00.

† У зв’язку з ситуацією карантину інформуємо про те, що Свята Меса відправляється згідно з розпорядку о встановлених годинах, за участю максимально 10 осіб (до 60 років), які повинні мати засоби захисту (маски або респіратори).

Всіх, обов’язково дітей та людей літнього віку, просимо залишитися в своїх домівках та дивитися трансляцію Святої Меси. 

Наголошуємо, що оглядати онлайн трансляцію маємо з повагою та таким відчуттям якби ми знаходилися в храмі на Святій Літургії.  В цьому нам допоможуть такі зовнішні знаки:  накрити стіл білим обрусом та запалити свічку, одягнути святковий одяг та брати активну участь в богослужіннях.

† В зв’язку з складною економічною ситуацією в парафії, є можливість скласти пожертвування на карточку Приват Банку. Номер карточки 5168742207932322 Матушевський Віктор Генрихович.  Написати: ціль переказу — пожертва на храм. За всі пожертви дуже дякуємо. 

† Домашня Церква запропонувала піст в намірі священиків, який буде тривати щосереди та щоп’ятниці, до кінця цього року. Бажаючих приєднатися до цієї ініціативи просимо звертатися до Перегуди Андрія. Номер тел. +38 097 404 8484.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Костюк Віктор, род. Мельницьких. Також дякуємо за квіти Венгловській Ірині.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!!!