СВЯТО СВЯТОГО СІМЕЙСТВА: ІСУСА, МАРІЇ ТА ЙОСИФА

28 грудня (понеділок) – свято святих невинних немовлят, мучеників

† Сьогодні, після кожної Святої Літургії відбудеться благословіння родин та посвячення вина.

†  В четвер, 31 грудня запрошуємо на подячну адорацію Пресвятих Дарів о 21.00 та на додаткову Святу Літургію о 22.00, які відбудуться в храмі зверху. Цього дня Святої Літургії о 18.00 не буде.

† В п’ятницю, 1 січня відзначаємо обов’язкову урочистість Пресвятої Богородиці Марії. Святі Літургії як в неділю, крім ранішньої о 7.00, (8.30 Дібровна, 10.00, 12.00 18.00). Всі Служби будуть відправлятися в храмі зверху.

† На цьому тижні маємо Першу П’ятницю, Суботу та Неділю Місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Суботу о 18.00 зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць. 

Намір для Розарійних Кругів на січень: про Боже благословіння на новий 2021 рік.

В неділю, 3 січня, на Святій Літугрії о 12.00 просимо дітей та молодь, які належать до Розарійних Кругів забрати свої таємнички.

† Нагадуємо, що триває набір в третє дитячо-юнацьке Розарійне Коло бл. Карла Акутті.

† Триває набір в третє Розарійне Коло батьків. Вже зголосилася одна мама.

† Нагадуємо, що в паллотинських спільнотах розпочався рік присвячений Станіславу Шульмінському. Щовівторка в нашій парафії будемо молитися за заступництвом отця Станіслава, просячи про його беатифікацію.

† Вірні, які не приходять в неділю до храму на Святу Літургію, користуючись диспенсою від єпископа, мають обов’язок брати участь в Святій Літургії онлайн. Наприклад, щонеділі відбувається трансляція Літургії на Першому Національному о 12.30 з храму св. Олександра в Києві. Є також інші можливості.
† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Щоденник св. Фаустини, календарі, дитячий журнал та Водограйчик.  

† На цьому тижні катехез для дітей не буде. 

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. 

На оздоблення храму, в скриньку біля виходу ви склали кошти в розмірі 8 924 гр. і 100 доларів. Щиро дякуємо.

† Хода Трьох Царів в цьому році  відбудеться 7 січня, в іншому форматі ніж завжди. О 14.00 відбудеться Служба Божа в нашому храмі, після якої будемо разом зі Святою Родиною, царями та ангелами співати колядки, слухати концерт та прославляти Господа Бога. Також відбудеться конкурс корон.

† Дуже дякуємо всім, хто допомагав в прибиранні храму та установленні ялинок, особливо Сестрам Паллотинкам на чолі з с. Юлею.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Пясковський Володимир, Козаченко Галина, Колосовська Антоніна, род. Котовських, Леонід Талько, Перегуда Регіна, род. Галонзовських.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!