5 НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

25  березня (четвер) – урочистість Благовіщення Господнього

† На цьому тижні, в нашій парафії відбулася візитація Єпископа – Ординарія Київсько – Житомирської Дієцезії  Віталія Кривицького. Дякуємо за молитву. Єпископ мав позитивні враження щодо нашої парафії. Підсумовуючи візитацію сказав, що маємо молоду парафію, в якій панує добра атмосфера.

† Вчора відбулося паломництво чоловіків в Санктуарій Матері Божої Бердичівської. З нашої парафії, разом з о. Віктором, взяло участь 9 чоловік.  

† Також вчора відбулася інавгурація Третього Розарійного Кола батьків, які моляться за своїх дітей. Покровителем Кола є св. Софія. Зміна таємниць Розарійних Кругів батьків відбудеться 10 квітня.

† В четвер, 25 березня відзначаємо урочистість Благовіщення Господнього і день святості життя. Святі Літургії о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00 та о 18.00. Цього дня можна буде прийняти духовне усиновлення ненароджених дітей. В кожну останню суботу місяця буде відбуватися зустріч тих, хто прийме духовне усиновлення. О 18.00 Свята Літургія,  Розарій та молитва усиновлення.

† Дякуємо за великопісні пожертви для бідних, які ви склали в розміром .

Від сьогодні, в скриньку біля входу, можна складати пожертви на квіти до Господнього Гробу. Дякуємо.

† З ініціативи Домашньої Церкви, в нашій парафії триває запис на одноденний піст в намірі нових покликань і будови нашого храму. Запис в захристії.

† Всі пасхальні урочистості розпочинаючи від Святого Тридення до Неділі Божого Милосердя (1-11 квітня) будуть відправлятися в храмі зверху. 

Протягом тижня, від вівторка до суботи, буде тривати прибирання. Є праця як для чоловіків так і для жінок. Бажаючих просимо зголоситися в захристію.  

† Тривають катехези для дітей та молоді. Запрошуємо.

† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Водограйчик, книги про скапулярій, а також Добру Книгу. Запрошуємо.   

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. 

Триває шпаклювання стелі в храмі та інші праці. Просимо про молитву про безпечну працю, а також дуже просимо про пожертви.

† Хто зголосився пожертвувати кошти на стояння Хресної Дороги в храм, вже можна приносити кошти. 

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Маслюківська Антоніна, Єрмакова Валентина, Вернидуб Людмила, род. Колібабчук.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!