УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ

31 травня (понеділок) – свято відвідин Пресвятої Діви Марії

1 червня (вівторок) – спомин св. Юстина, мученика; міжнародний день захисту дітей

3 червня (четвер) – спомин св. Карла Лванги і сподвижників, мучеників

5 червня (субота) – спомин св. Боніфатія, єпископа і мученика

6 червня (неділя) – урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

† В понеділок тобто завтра закінчується травневий молебінь. Запрошуємо.

† У вівторок розпочинається червень – місяць присвячений вшануванню Найсвятішого Серця Ісуса Христа. Вранці виставлення Пресвятих Дарів та співана Літанія до Пресвятого Серця Ісуса, перед Службою Божою тобто о 6:30, вечором після Служби.

† Сьогодні на Святій Літургії о 12:00 відбудеться закінчення катехетичного року для дітей. 

† Сьогодні збір пожертв на утримання курії Київсько – Житомирської дієцезії.

† На цьому тижні маємо перші четвер, п’ятницю, суботу та неділю місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В четвер запрошуємо на адорацію в намірі покликань до священицького та монашого життя, яка буде тривати від 20:00 – 21:00. 

В п’ятницю відвідуємо хворих. Нагадуємо дітям, особливо тим, які в минулу неділю приступили до Першого Причастя про молебінь дев’яти перших п’ятниць місяця. В цю п’ятницю потрібно посповідатися та прийняти Святе Причастя. Просимо батьків подбати про те, щоб діти не забули приступити до цих Таїнств.

В суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць після Святої Літургії о 19:00.

В неділю, після Святої Літургії о 12:00 діти та молодь, які належать до Розарійних Кругів отримають таємниці на червень.

Зміна таємниць для Розарійних Кругів батьків відбудеться 19 червня.

Намір для Розарійних Кругів на червень: щоб в часі безпечного відпочинку діти не забули про Бога і молитву.

† В наступну неділю відзначаємо урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа. Центральна Свята Літургія відбудеться в кафедральному храмі св. Софії о 10:00. Після Служби відбудеться процесія навколо храму.

† Дияконія молитви запрошує на молитву прослави, яка відбудеться в каплиці по вул. Йоана Павла ІІ 19 червня о 14:00.

† Кожна Свята Літургія з нашої каплиці транслюється онлайн. Приєднатися до трансляції можна на нашому сайті або на Ютуб каналі під назвою Парафія Божого Милосердя в Житомирі. 

† В нашій парафії є повішені скриньки милосердя, до яких можна кидати листочки, на яких треба  вказати предмети чи ліки, які ви потребуєте або які ви можете віддати для потребуючих або ж вказати іншу конкретну допомогу, яку ви потребуєте чи можете надати іншим.

† Закінчився запис на літній табір, який триватиме в каплиці по вул. Дібровній. Просимо про молитву за організаторів та учасників табору.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Запис в захристії

† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Водограй, Водограйчик, Щоденник.

† Замовляємо лавки в храм. Потрібно 14 штук. Вже замовили 13 штук. Залишилася 1 лавка. Хто б хотів пожертвувати кошти на лавки, просимо зголоситися до отця настоятеля. 

† Кладемо камінну підлогу в храмі  та закінчуємо шпаклювати та малювати стелю в храмі. Просимо про молитву за добродія, який жертвує кам’яну плитку.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Запис в захристії

Дякуємо за молитви, продукти та пожертви в намірах нашої парафії та будівництва нашого храму: Єрмакова Галина, Пясковський Володимир,  род. Курачевських.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!