НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

Великодній Понеділок. Свята Літургія о 7:00, 9:00 (Дібровна), 12:00, 18:00.

† Сьогодні відзначаємо найбільше свято Церкви Христової – Великдень, саме тому, цю урочистість літургійно святкуємо протягом 8 днів, які називаємо Великодньою Октавою. У Великодню п’ятницю (9 квітня) можна споживати м’ясну їжу.

Завершує Октаву свято Божого Милосердя – наш парафіяльний відпуст. Тому в наступну неділю, 11 квітня, в Неділю Божого Милосердя, Святі Літургії о 7:00, 8:30 (Дібровна), 10:00 (відпустова) та о 18:00. Відпустову Святу Літургію очолить єпископ Віталій Кривицький.

† В Неділю Божого Милосердя, 11 квітня, також відзначаємо Проводи. Свята Літургія на Польському Цвинтарі о 13:00, а на Дружбі 18 квітня о 12:00. Детальний розклад на дошці оголошень.

† В неділю, 11 квітня в нашій парафії будуть представники Радіо Марія.

†  Зустріч всіх Розарійних Кругів (дорослих та батьків, які моляться за своїх дітей) відбудеться в суботу, 10 квітня о 18:00. Запрошуємо!

† Дякуємо за приготування декорацій Сестрам Паллотинкам та всім хто допомагав, а також всім, хто долучився до прибирання храму і приготування Літургії.

† Дякуємо за пожертви, які були зібранні у Велику П’ятницю на Гріб Господній в Єрусалимі в розмірі 4 625 гр. та за пожертви на квіти до Господнього Гробу, які ви склали в розмірі 3 704 гр. Дякуємо!

† Дякуємо Домашній Церкві за ініціативу одноденного посту протягом Великого Посту, в намірі нових покликань та будови храму, а також всім хто приєднався до посту.

Дякуємо також Домашній Церкві за ініціативу про молитовну опіку над священиками протягом року, а також всім, хто взяв на себе цей обов’язок молитися за священиків. У Великий Четвер було більше бажаючих молитися, тому не вистачило надрукованих молитов. Бажаючі зможуть приєднатися до цієї ініціативи в Неділю Божого Милосердя.

† Тішимося, що вночі з п’ятниці на суботу, на чувані біля Господнього Гробу було багато людей, а особливо молоді. Всім дякуємо за молитву та старання.

† Наша парафія передала 50 продуктових наборів для бідних та самотніх, якими опікується Територіальний Центр Допомоги для малозабезпечених. Дякуємо Єдуарду Блоцькому за пожертвування цих продуктів, а також всім, хто допомагав їх пакувати.

† Поки що всі Літургії будуть відправлятися в храмі.  

† Катехези розпочнуться з 13 квітня. 

† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Водограй, Водограйчик, книги про скапулярій. Запрошуємо.   

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. 

† Будемо замовляти лавки в храм (14 штук). Хто б хотів пожертвувати кошти на лавки, можна зголоситися до отця настоятеля.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Фурман Сергій, Петровський Григорій, Бахуринська Антоніна, Тадеуш Александрович.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!