СЬОМА ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

21 травня (п’ятниця) – спомин св. Йоана з Непомук, пресвітера та мученика

22 травня (субота) – спомин св. Рити Кашійської, монахині. Вігілія урочистості Зіслання Святого Духа

23 травня (неділя) – урочистість Зіслання Святого Духа

 † Триває травень – місяць присвячений Матері Божій. Вранці виставлення Пресвятих Дарів та співана Літанія до Матері Божої перед Службою Божою тобто о 6:30, вечором після Служби.

† Сьогодні після Святої Літургії о 18:00 відбудеться молитва в дусі Тезе. Запрошуємо.

† Триває новенна до Святого Духа.

† Сьогодні після Святої Літургії о 12:00 відбудеться зустріч для батьків діти яких приступають до Першого Причастя.

† В п’ятницю, відбулося автобусне паломництво в Довбишський Санктуарій Матері Божої Фатимської.

† В суботу, о. Павло разом з нашими міністрантами, взяв участь в паломництві для міністрантів, яке відбулася в Бердичівському Санктуарію Матері Божої.

† о. Віктор разом з учасниками курсу Альфи є на реколекційному виїзді.

† В п’ятницю, 21 травня, парафія св. Вацлава на Крошні запрошує на відпустову Св. Літургію о 18:00. 

† Зміна таємниць для Розарійних Кругів батьків відбудеться 22 травня на Святій Літургії о 18:00. 

† В суботу, 22 травня, в каплиці по вул. Дібровній, запрошуємо на молитовну зустріч, яка розпочнеться о 17:00. В програмі передбаченні Служба Божа, адорація, конференція, молитва прослави та заступницька молитва. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В наступну неділю, 23 травня святкуємо урочистість Зіслання Святого Духа. Цього дня закінчується пасхальний період тобто час, коли кожен католик має обов’язок посповідатися.

Також 23 травня, о 14:00, відбудеться урочистість Першого Причастя. 

В урочистість Зіслання Святого Духа всі Святі Літургії будуть відправлятися зверху в храмі. Увага! Святої Літургії о 16:00 не буде.

† З понеділка, 24 травня, вечірні Святі Літургії будуть відправлятися о 19.00.

† Кожна Свята Літургія з нашої каплиці транслюється онлайн. Приєднатися до трансляції можна на нашому сайті або на Ютуб каналі під назвою Парафія Божого Милосердя в Житомирі. 

† В нашій парафії є повішені скриньки милосердя, до яких можна кидати листочки, на яких треба  вказати предмети чи ліки, які ви потребуєте або які ви можете віддати для потребуючих або ж вказати іншу конкретну допомогу, яку ви потребуєте чи можете надати іншим.

† Як кожного року плануємо організувати літній табір для дітей віком від 6 до 12 років,  в каплиці по вул. Дібровній. Цього року буде 2 заїзди, котрі будуть тривати  з 1-11 червня, 14 – 24 червня. Кошт 200 гр. Запис в захристії.

† Тривають катехези та репетиція хору. Детальний розклад на дошці оголошень. 

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Запис в захристії

† В захристії можна придбати Біблію, молитовники, Водограй, Водограйчик, Щоденник.

† Замовляємо лавки в храм. Потрібно 14 штук. Вже замовили 10 штук. Хто б хотів пожертвувати кошти на лавки, просимо зголоситися до отця настоятеля. 

† Вже кладемо камінну підлогу в храмі  та закінчуємо шпаклювати та малювати стелю в храмі. Просимо про молитву за добродія, який жертвує кам’яну плитку.

Дякуємо за молитви, продукти та пожертви в намірах нашої парафії та будівництва нашого храму: Мац Антон, Філінський Генадій, Перегуда Тадеуш, Петровський Григорій, Шавурська Зофія, род. Метельських.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!