ДВАДЦЯТЬ ДЕВ‛ЯТА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

17 жовтня (понеділок) –  спомин св. Ігнатія Антіохійського, єп. і мученика

18 жовтня (вівторок) – свято св. Луки, євангеліста

22 жовтня (субота) – спомин св. Йоана Павла ІI


Триває жовтень – місяць присвячений молитві на Розарію. Запрошуємо на спільний Розарій, який молимося вранці під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією о 7:00 та вечором після Св. Літургії о 18:00.

Дітей та молодь, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії о 18:00. Щодня, крім неділі, діти ведуть Розарій. Пам’ятаймо, що через заступництво Богородиці можна випросити багато благодатей для нашої Батьківщини. Дякуємо батькам, бабусям та дідусям, які дбають про духовний розвиток дітей!

† Вчора відбулося паломництво з нашої парафії в Довбишський Санктуарії Фатімської Матері Божої  та паломництво медичних працівників в Бердичів. 

† о. Віктор з учасниками курсу Альфа перебувають на днях зосередження в Довбиші. Просимо про молитву.

† Щороку, 18 жовтня, відбувається всесвітня молитовна акція «Мільйон дітей моляться Розарій». Отець Піо казав: «Якщо мільйон дітей помолиться на розарії, світ зміниться». Отож, запрошуємо дітей, у вівторок, 18 жовтня, на 18:00 на спільний розарій в намірі миру та перемоги в Україні. Після розарію зробимо спільне фото.

† В суботу, 22 жовтня, о 9:00 в каплиці на Дібровній, відбудеться Приміційна Свята Літургія, яку відправить нововисвячений о. Ігор. В храмі – 23 жовтня, о 12:00.

† В наступну неділю, 23 жовтня, після Святої Літургії о 12:00, відбудуться батьківські збори для батьків, діти яких мали приступити до Першого Причастя в травні. Ця урочистість є перенесена на 26 грудня.

† В суботу, 29 жовтня, відбудеться ХХІ Паломництво Круціяти Визволення Людини. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Зустріч Розарійних Кругів батьків, які моляться за дітей відбудеться 12 листопада. Вже є зібране 4 Розарійне Коло. 12 листопада відбудеться прийняття до Кола.

† Вже можна приносити імена та прізвища померлих, за яких будемо молитися протягом листопада. Кожного дня за цих померлих буде відправлено 24 спільних Служб Божих в наших Палотинських храмах. Пожертви будуть призначенні на будову храму. Розклад Святих Літургій на цвинтарях на дошці оголошень. Служба на Польському цвинтарі 2 листопада о 12:00, на Дружбі 6 листопада о 12:00.

† Будемо купувати БРА. До нашого храму потрібно 20 шт. Є по 2 та по 3 свічки. Хто хотів би скласти пожертву на БРА запрошуємо.

† Існує потреба допомоги для поранених військових, які перебувають в шпиталях. Детальна інформація переліку потрібних речей та дошці оголошень.

† Триває дитяча виставка-конкурс «Корона для Цариці Розарію». Ще можна приносити роботи. На всіх учасників чекає приз. Роботи можна переглянути в коридорі біля катехетичного класу. Запрошуємо!

† Є заінстальовані Хрести Освячення (захеушки), дар Краківської парафії для нашого храму.

† Тривають катехези та репетиції хорів. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Бажаючих приступити до Таїнства Миропомазання просимо записатися в захристії.

† В захристії можна придбати молитовники, свічки, щоденник Сестри Фаустини, Святе Письмо, Водограй та календарі на 2023 рік та примірник Слово на кожен день

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!