ТРИДЦЯТЬ ПЕРША НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

1 листопада (вівторок) – урочистість Усіх Святих

2 листопада (середа) – спомин усіх померлих

4 листопада (п‛ятниця) – спомин св. Карла Борромео, єпископа


† Сьогодні закінчується місійний тиждень. Пожертви на місії можна скласти в скриньку біля виходу з храму.

Закінчується жовтень – місяць присвячений молитві на Розарію. Дітей та молодь, які щодня приходили молитися розарій після вечірньої Святої Літургії, запрошуємо завтра на останній спільний Розарій, після якого буде несподіванка! 

† На цьому тижні розпочинається листопад – місяць присвячений молитві за померлих.

Заохочуємо приносити записані імена та прізвища померлих, за яких будемо молитися протягом листопада. Кожного дня за цих померлих буде відправлено 24 спільних Служб Божих в наших Паллотинських храмах. Пожертви будуть призначенні на будову храму. Розклад Святих Літургій на цвинтарях на дошці оголошень. 

† У вівторок, 1 листопада відзначаємо обов‛язкову урочистість Всіх Святих. Обов‛язок бути на Святій Літургії та утриматися від праці. Святі Літургії о 7:00, 9:00 (Дібровна), 12:00 та 18:00.

У середу, маємо спомин усіх померлих вірних. Цього дня Свята Літургія на Польському Цвинтарі о 12:00. На Дружбі – 6 листопада о 12:00.

† Нагадуємо, про відпусти за померлих. Вірні, які від 1 по 8 листопада побожно відвідають цвинтар і помоляться за померлих, отримають (за звичайних умов: сповідь, Св. Причастя, відсутність прив‛язаності до будь-якого гріха, «Отче наш» і «Вірую» в намірах Святішого Отця) повний відпуст, який може бути пожертвуваний виключно за померлих.

† На цьому тижні маємо перші четвер, п‛ятницю, суботу та неділю місяця. В четвер від 19:00 до 21:00 адорація Пресвятих Дарів в намірі покликань до священства та монашества. В п‛ятницю відвідуємо хворих. Також в п‛ятницю запрошуємо на цілоденну адорацію Пресвятих Дарів в намірі миру та перемоги, а також за навернення тих, від кого залежить мир. В захристії можна записатися в графік участі в адорації. Запрошуємо! В суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць. 

В неділю, на Святій Літургії о 12:00 зміна таємниць дитячого, підліткового та молодіжного Розарійних Кругів. Запрошуємо.

Намір для Розарійних Кругів: про мир та перемогу 

† 19 наших дітей разом з о. Віктором та с. Галиною сьогодні повертаються з Першотравенська. Просимо та дякуємо за молитву.

† Зустріч Розарійних Кругів батьків, які моляться за дітей відбудеться 12 листопада. Вже є зібране 4 Розарійне Коло. Тоді відбудеться прийняття до Кола.

† Увага! Діти! В неділю, 13 листопада, після Святої Літургії о 12:00, відбудеться ІV парафіяльний Бал Всіх Святих! Для участі в Балі кожна дитина має підготувати костюм святого та коротку розповідь про нього. 

Також 13 листопада, відбудеться підсумок конкурсу – вистави «Корона для Цариці Розарію». Всі роботи можна оглянути на коридорі біля катехетичного класу. 

† Вже купули БРА – настінні світильки. До нашого храму потрібно 20 шт. Є по 2 та по 3 лампочки. Хто хотів би скласти пожертву на БРА запрошуємо.

† Існує потреба допомоги для поранених військових, які перебувають в шпиталях. Детальна інформація переліку потрібних речей та дошці оголошень.

† Тривають катехези та репетиції хорів. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Бажаючих приступити до Таїнства Миропомазання просимо записатися в захристії.

† Дуже дякуємо за квіти, які ви приносите храму та каплиці.

† На цьому тижні відійшла до Господа Бога наша парафіянка Зінаїда Кононець та Дельфас. Вічне спочивання даруй їм Господи, а світло віковічне нехай їй світить

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!