ТРИДЦЯТЬ ДРУГА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

6 листопада 2022 р.

Служба Божа сьогодні: 700,  830,  1000, 1200, 1800  

9 листопада (середа) – свято річниці освячення Латеранської Базиліки

10 листопада (четвер) – спомин Лева Великого, Папи і Вчителя Церкви

11 листопада (п‛ятниця) – спомин св. Мартина Турського, єпископа

12 листопада (субота) – спомин св. Йосафата, єпископа і мученика

† Сьогодні, після Святої Літургії о 12:00, зміна таємниць дитячого, підліткового та молодіжного Розарійних Кругів. 

† Сьогодні о 12:00 Свята Літургія на Дружбі.

† Триває листопад – місяць присвячений молитві за померлих.

Нагадуємо, що за Ваших померлих, імена яких ви приносили записані на листках, протягом листопада відправляється 24 спільних Служб Божих в наших Паллотинських храмах. Пожертви є призначенні на будову храму. 

Розклад Святих Літургій на цвинтарях на дошці оголошень. 

† В п‛ятницю, 11 листопада, о 9:00 в каплиці на Дібровній, з нагоди Дня Незалежності Польщі, буде відправлена подячно-благально Свята Літургія. Будемо дякувати Богу за підтримку Польського народу, особливо під час цієї війни, та просити про вічне життя для наших Предків.

† Також 11 листопада, з нагоди Дня Незалежності Польщі, в Житомирській філармонії відбудеться концерт. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В суботу, 12 листопада, в нашому храмі відбудеться день зосередження для молоді та дорослих. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Зустріч Розарійних Кругів батьків, які моляться за дітей відбудеться 12 листопада. Тоді відбудеться прийняття батьків до Четвертого Кола.

† Увага! Діти! В неділю, 13 листопада, після Святої Літургії о 12:00, відбудеться ІV парафіяльний Бал Всіх Святих! Для участі в Балі кожна дитина має підготувати костюм святого та коротку розповідь про нього. 

Також 13 листопада, відбудеться підсумок конкурсу – вистави «Корона для Цариці Розарію». Всі роботи можна оглянути на коридорі біля катехетичного класу. 

† Соціальна кухня просить відізватися людей, які потребують роботу і можуть працювати фізично, а саме мити посуд, фасувати обіди, прибирати приміщення та прилеглу територію. Бажаючих просимо звернутися в офіс Карітас в храмі Св. Софії. 

† Прохання до тих, хто знає про місце перебування Войцехівської Станіслави, яка працювала двірником в школі № 1, повідомити настоятеля.

† Тривають катехези та репетиції хорів. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Бажаючих приступити до Таїнства Миропомазання просимо записатися в захристії.

† Дуже дякуємо за квіти, які ви приносите храму та каплиці.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!

На цьому тижні відійшли до Господа Бога Генадій Громницький та Ігор Дзюба. Вічне спочивання даруй їм Господи, а світло віковічне нехай їй світить