ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

† Сьогодні закінчуються парафіяльні адвентові реколекції, котрі від п’ятниці проводить о. Віктор Приходько. Щиро дякуємо!

† Триває Новенна перед Різдвом. 

† Запрошуємо приступити до Таїнства Сповіді. Просимо не зволікати.

† В понеділок, 19 грудня об 11:00 запрошуємо на допомогу у плетінні сіток для ЗСУ. Також просимо доєднатися до збору на сітки: капронових ниток та білої тканини. Крім того, будемо робити окопні свічки – потребуємо банки з-під консерв та залишки від свічок (парафін, віск). Залишати можна там же де збір допомоги на госпіталі (біля сходів є коробка).

† На цьому тижні Рорати у вівторок, четвер та суботу о 6:30 зранку. В каплиці на Дібровній  в середу о 9:00. 

Діти! Увага! Дітей запрошуємо на Рорати у вівторок та в четвер. 

У вівторок діти приносять іграшки на яких пишуть ім’я, прізвище та зроблений добрий вчинок. Також діти отримають останню частинку вертепу. 

У четвер відбудеться підсумок участі дітей на Роратах. Тому у четвер потрібно принести «заповнену» частинками картинку, за допомогою якої з’ясується, хто отримає в подарунок свічку-вертеп.

† На цьому тижні в четвер та п’ятницю будемо відвідувати хворих. Просимо повідомити про хворих, яких священик давно не відвідував або про «нових» хворих.

† На цьому тижні катехез для дітей не буде (крім групи приготування до Першого Причастя, яка зустрічається у вівторок о 17:00).

† В суботу, 24 грудня відзначаємо Вігілію Різдва Христового. 

Нагадуємо, що у Вігілійний Вечір нас зобов’язує піст від м’ясних страв та алкогольних напоїв. Пам’ятаймо про християнське значення та пережиття цього Вечора.

Пастирка (нічна різдвяна Свята Літургія)
Субота, 24 грудня
Служба 21:00 (Костел)

Урочистість Різдва Христового
Неділя, 25 грудня
Служба 10:00, 12:00 та о 18:00 (Костел)
7:00, 8:30 (Дібровна)

† Повідомлення від єпископа Ординарія Віталія Кривицького: 

«Дорогі брати, за результатами зустрічі, Християнської Ради Церков Житомирщини вирішено зробити Різдвяну Ходу 25 ГРУДНЯ. О 16.00 вихід від Собору св. Софії. Закінчення – біля лялькового театру на Михайлівській. Нехай всі учасники ходи візьмуть з собою ліхтарики!»

† В захристії можна придбати молитовники, свічки, щоденник Сестри Фаустини, Святе Письмо та оплатки на Вігілійну Вечерю.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!