НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

† Великодній Понеділок. Святі Літургії о 7:00, 9:00 (Дібровна), 12:00 та 18:00.

† В середу, 20 квітня, наша парафія організовує обід в Територіальному Центрі для малозабезпечених (60 осіб). Дітей та молодь запрошуємо приєднатися до акції. Дякуємо всім добродіям за продуктові набори, особливо для Едуарда Блоцького.

† 21 – 23 квітня (четвер – субота) в нашому храмі відбудеться Тридення Милосердя. Розклад: о 15:00 Коронка до Божого Милосердя, конференція про Боже Милосердя в Старому Завіті, зустріч присутніх, на завершення о 18:00 Свята Літургія. Тридення вестиме о. Валентин Матушевський  SAC.

В Свято Божого Милосердя, в неділю 24 квітня, відпустова Свята Літургія о 10:00, котру очолить єпископ Олександр Язловецький. Тоді відбудеться Таїнство Миропомазання. Увага! Святої Літургії о 12:00 не буде.

† В неділю, 24 квітня, Свята Літургія на Польському Цвинтарі о 13:00, а на Дружбі 1 травня о 14:00.

† На квіти до Господнього Гробу ви пожертвували 6 200 грн. Дякуємо. На семінарію 7 903 грн. Дякуємо. На Гріб Господній в Єрусалимі у Велику П’ятницю під час адорації Хреста 5 205 грн. Дякуємо. Кошти отриманні за пальми на Вербну неділю 4 450 грн. Дякуємо тим, хто робив та продавав пальми.

Дякуємо всім хто спричинився до оздоблення храму на свято, особливо для Сестер Паллотинок.

† Триває будівництво сходів до храму. Дякуємо добродіям, які склали пожертви.

† В захристії можна придбати молитовники, свічки, щоденник Сестри Фаустини та Святе Письмо. Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

† Просимо пам’ятати в своїх молитвах про добродіїв з інших країн, які приймають наших біженців та висилають нам допомогу. Особливо дякуємо фундації «Допомога Полякам на Сході», котра нам вислала гуманітарну допомогу.

З нагоди Воскресіння Христового бажаємо, щоб в наших серцях лунали перші слова Воскреслого Христа: «Мир вам! Не бійтеся!»

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ALLELUJA!