День зосередження для молоді в Довбиші (23.-24.11.2012)

23 – 24 листопада майже 60 осіб взяло участь у Дні зосередження в Довбиші. День зосередження для молоді організовується щомісячно і відбувається на зміну один раз на Мальованці в парафії Божого Милосердя, один раз в Довбиші в парафії Матері Божої Фатімської.

Темою цьогорічних зустрічей є “Віра”. На протязі цілого року ми будемо задумуватися над головними істинами віри. Перша зустріш ще у вересні – була присвячена темі «Сенс нашої віри». В минулому місяці, тобто в жовтні ми задумувалися над нашою тожсамістю, ким ми є. Для того, щоб вільно визнавати свою віру, необхідно мати свою ідентичність. В цьому місяці головною темою була “Буденність нашої віри”.

Ми роздумували, на тим чим для нас є віра. Як можна її виразити в середовищах наших невіруючих друзів. Конференція, проповідь, праця в групах і щонайголовніше – молитва на Євхаристії та адорації, це час де ми могли задуматися над даними запитаннями. Незабракло звичайно і веселої атмосфери. Вечірня казка-мелодрама  про Лиходіда та «пузеротерапію» надовго залишиться в памяті.

Нові знайомства звичайно також принесли багато радості, адже на День зосередження приїхала молодь з Житомира, Рихальська, Камяного Броду та Тетірки. На закінчення зустрічі хвилиною тиші та в молитві всі згадали жертв геноциду проти українців у 1932-1933 роках. Щоб краще усвідомити на скільки великою була трагедія для нашого народу ми подивилися невеличкий документальний фільм про Голодомор. А вже близько 18 години помаленьку, після благословення на дорогу, всі почали роз'їжджатися по своїх домівках. З нашої парафії участь у дні зосередження взяло 16 осіб:)