ДРУГА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

🗓 19 березня (вівторок) — урочистість св. Йосифа, Обручника ПДМ

† Триває Великий Піст. Розклад Великопісних Богослужінь на дошці оголошень. Нагадуємо, що Хресна Дорога для дітей – у п’ятницю о 17.00, для молоді – в середу після вечірньої Святої Літургії.
† Триває новенна до св. Йосипа, а у вівторок 19 березня відзначаємо урочистість св. Йосипа – покровителя будови нашого храму.
† На цьому тижні, з 21 – 24 березня (четвер – неділя), в нашій парафії відбудуться великопісні реколекції, які проведе о. Юзеф Свідніцькі. Нагадуємо, що кожен католик має обов’язок взяти участь в реколекціях, після яких можна отримати повний відпуст.
† З п’ятниці, 22 березня, в нашій парафії розпочинаються відвідини (перегринація) наших сімей Іконою Святої Родини з Назарету.
Схема відвідин наступна: сім’я отримує Ікону Святої Родини в п’ятницю після вечірньої Святої Літургії і повертає її в понеділок перед вечірньою Святою Літургією. Наступна сім’я відразу ж в понеділок забирає Ікону до своєю домівки і повертає знову у п’ятницю на вечірню Святу Літургію.
Під час відвідин Ікони, заохочується, щоб родина перебувала у стані освячуючої благодаті (тобто без тяжкого гріха) та приступила до Святого Причастя.
Під час перебування Ікони вдома, потрібно принаймні раз на день цілою родиною зібратися на спільній молитві. На цю молитву можна запросити родичів, сусідів чи друзів. Записуватись на відвідини Ікони Святої Родини з Назарету в захристії.
† Триває дитяча виставка на тему «Біль Бога», метою якої є задуматися над тим, які наші вчинки ранять Ісуса Христа. Роботи можна переглянути в коридорі.
† Щосереди, о 19.00 відбуваються зустрічі для всіх, хто хоче належати до Спільноти Об’єднання Католицького Апостольства (ОКА). Зустрічі проводить с. Юлія.
† Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

ВОСЬМА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 6 березня (середа) — Попільна середа

† В понеділок, 4 березня відзначаємо 28 річницю консекрації єпископа-сеньйора Київсько – Житомирської дієцезії Яна Пурвінського. Пам’ятаймо про єпископа Яна в своїх молитвах.
† 6 березня маємо Попільну Середу, якою розпочинається Великий Піст.
Святі Літургії: 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00 та 18.00. Обов’язок суворого посту тобто утримання від м’ясних страв (якісний піст) і обмеження в кількості спожитого (кількісний піст).
† На цьому тижні маємо Перший Четвер місяця. Запрошуємо на адорацію в намірі священиків та богопосвячених осіб, яка відбудеться з 19.00 – 21.00.
Намір для Розарійних Кругів: про Боже благословіння для України та добрий вибір президента.
Дітей, які належать до Розарійних Кругів просимо взяти таємнички в захристії.


РОЗПОРЯДОК ВЕЛИКОПІСНИХ БОГОСЛУЖІНЬ
В ХРАМІ ПО ВУЛ. ЙОАНА ПАВЛА ІІ

Хресна дорога

  • Четвер (для молоді) — після вечірньої Святої Меси
  • П’ятниця (для дорослих) — о 15:00
  • П’ятниця (для дорослих) — після вечірньої Святої Меси
  • П’ятниця (для дітей) — 17:00

Гіркі жалі

  • Неділя — після Святої Меси о 7:00
  • Неділя — після Святої Меси о 10:00
  • Неділя — 17:30

РОЗПОРЯДОК ВЕЛИКОПІСНИХ БОГОСЛУЖІНЬ
В КАПЛИЦІ ПО ВУЛ. ДІБРОВНІЙ

Хресна Дорога (Співана)

  • Вівторок — 8:00

Хресна Дорога

  • П’ятниця — після Святої Меси о 9:00

Гіркі Жалі

  • Неділя — 8:00

† Заохочуємо дітей та молодь взяти та вести Великопісний Календар моїх постанов та відречень.
† Великопісні реколекції в нашій парафії відбудуться з 21-24 березня, які проведе о. Юзеф Свідніцькі.
† Розпочався курс приготуватися для дорослих до Першої Сповіді та Вінчання. Бажаючих запрошуємо в суботу на 17.00.

† З 14 березня, щочетверга після вечірньої Служби Божої будуть відбуватися зустрічі для всіх, які хочуть належати до спільноти Об’єднання Католицького Апостольства. Зустрічі провадитиме с. Юлія.
† Запрошуємо молодь співати в нашому парафіяльному молодіжному хорі, яким буде керувати п. Юлія Лісіцька. Перша зустріч відбудеться сьогодні о 13.00.
† Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Ярошинських, род. Ренькас, род. Котвицьких, Гаврилюк Мілія, Борушевська Антоніна.

Бажаємо всім Божої опіки та благословення!

СЬОМА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

† Сьогодні після кожної Святої Літургії в нашій парафії буде виступати представник Місії в Україні.
† На цьому тижні маємо Перші П’ятницю та Суботу місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В П’ятницю відвідуємо хворих. В Суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць.
Намір для Розарійних Кругів: про Боже благословіння для України та добрий вибір президента
† Сердечно дякуємо за гарні зустрічі при нагоді душпастирської візити священника до ваших домівок. Якщо є такі родини де священник, по будь якій причині не дійшов – просимо записатися в сакристії.
† З суботи, 2 березня, о 17.00 розпочинається курс приготуватися для дорослих до Першої Сповіді та Вінчання. Бажаючих просимо записуватися в захристії.
† Запрошуємо молодь співати в нашому парафіяльному молодіжному хорі, яким буде керувати п. Юлія Лісіцька. Перша зустріч відбудеться в наступну неділю, 3 березня о 13.00.
† Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
† Організовується виїзд до Меджугорія. Детальна інформація на дошці оголошень.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Терещук Марія, Свінціцька Ніна, Абуєва Галя, Тищенко Леонід, Йосипенко Ядвіга.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!