НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

† Великодній Понеділок. Святі Літургії о 7:00, 9:00 (Дібровна), 12:00 та 18:00.

† В середу, 20 квітня, наша парафія організовує обід в Територіальному Центрі для малозабезпечених (60 осіб). Дітей та молодь запрошуємо приєднатися до акції. Дякуємо всім добродіям за продуктові набори, особливо для Едуарда Блоцького.

† 21 – 23 квітня (четвер – субота) в нашому храмі відбудеться Тридення Милосердя. Розклад: о 15:00 Коронка до Божого Милосердя, конференція про Боже Милосердя в Старому Завіті, зустріч присутніх, на завершення о 18:00 Свята Літургія. Тридення вестиме о. Валентин Матушевський  SAC.

В Свято Божого Милосердя, в неділю 24 квітня, відпустова Свята Літургія о 10:00, котру очолить єпископ Олександр Язловецький. Тоді відбудеться Таїнство Миропомазання. Увага! Святої Літургії о 12:00 не буде.

† В неділю, 24 квітня, Свята Літургія на Польському Цвинтарі о 13:00, а на Дружбі 1 травня о 14:00.

† На квіти до Господнього Гробу ви пожертвували 6 200 грн. Дякуємо. На семінарію 7 903 грн. Дякуємо. На Гріб Господній в Єрусалимі у Велику П’ятницю під час адорації Хреста 5 205 грн. Дякуємо. Кошти отриманні за пальми на Вербну неділю 4 450 грн. Дякуємо тим, хто робив та продавав пальми.

Дякуємо всім хто спричинився до оздоблення храму на свято, особливо для Сестер Паллотинок.

† Триває будівництво сходів до храму. Дякуємо добродіям, які склали пожертви.

† В захристії можна придбати молитовники, свічки, щоденник Сестри Фаустини та Святе Письмо. Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

† Просимо пам’ятати в своїх молитвах про добродіїв з інших країн, які приймають наших біженців та висилають нам допомогу. Особливо дякуємо фундації «Допомога Полякам на Сході», котра нам вислала гуманітарну допомогу.

З нагоди Воскресіння Христового бажаємо, щоб в наших серцях лунали перші слова Воскреслого Христа: «Мир вам! Не бійтеся!»

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ALLELUJA!

П‛ЯТА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

10 квітня (неділя) –  Пальмова (вербна) неділя 

† Святі Літургії на цьому тижні: 7:00, 9:00, 18:00.

З понеділка вечірня Св. Літургія буде відправлятися о 18:00. В понеділок також є Свята Літургія о 9:00.

† В середу, 6 квітня, відзначаємо першу річницю смерті єпископа Яна Пурвінського.

† На цьому тижні маємо перший четвер місяця. Пам’ятаймо в своїх молитвах про нові священицькі та монаші покликання. 

† На цьому тижні, з п’ятниці по неділю (8–10.04), у нас відбудуться великопісні реколекції, котрі проведе о. Ярослав Драган з Довбиша.

† В наступну неділю відбудеться збір пожертв на духовну семінарію.

† Дитяче, підліткове та молодіжне Розарійні Кола надалі моляться таємнички з лютого. 

Намір на квітень: про мир в Україні та світі 

† Триває набір в четверте Розарійне Коло батьків, які моляться за своїх дітей. Вже є  13 осіб. Бажаючих просимо записатися в захристії. 

† Триває катехеза приготування до Таїнства Миропомазання.

† Бажаючих приготуватися до першої сповіді  та до вінчання просимо записатися в захристії. 

† Пожертва на квіти – біля входу в храм

† Дякуємо за допомогу Генадію Філінському та Генадію Смірнову.

† В захристії можна придбати молитовники, свічки, щоденник Сестри Фаустини та Святе Письмо. Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

† Просимо пам’ятати в своїх молитвах про добродіїв з інших країн, які приймають наших біженців та висилають нам допомогу.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!