ІІІ ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

8 травня (середа) – спомин св. Станіслава, єпископа і мученика

Сьогодні на цвинтарі Дружба о 13.00 відбудуться Проводи.

† Сьогодні та протягом тижня, можна скласти пожертву в скриньку біля виходу на святий Престол Апостола Петра.

† Триває місяць травень – місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятими Дарами, співаємо Лоретанську Літанію.

Намір на травень: за дітей, які приступають до Першого Причастя та за їх родини.

Просимо дітей, які належать до Розарійних Кругів забрати свої таємнички в захристії.

1 травня, в середу, спільнота Об’єднання Католицького Апостольства та наші парафіяни провели обід для безхатченків в Житомирському Центрі для безхатченків. Дякуємо всім, хто спричинився до організації та проведення цього свята, а особливо молоді, яка співала.

† Вчора, в храмі св. Олександра в Києві, відбулися священицькі свячення Ярослава Драгана. 60 наших парафіян взяли участь в цій події. А сьогодні о 1000 год. о. Ярослав відправить Приміційну Службу Божу в Житомирській Катедрі. Запрошуємо.

† Оголошення для дітей, які в цьому році приступають до Першого Причастя.              1) Сьогодні о 18.00 запрошуємо на репетицію. 2) В неділю, 12 травня, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться батьківські збори і репетиція.

† В четвер та п’ятницю (9-10.05) відбудеться паломництво в Довбиш. Розпочинається ранішньою Святою Літургією в четвер о 700  в храмі. Кошт 110 гр. Бажаючих просимо сьогодні зголоситися до о. Павла.

† В суботу, 11 травня відбудуться урочистості Матері Божої Фатимської в Довбиші. В захристії можна записатися на автобус. Виїзд о 9.00 від взуттєвої фабрики, наступна зупинка біля нашого храму по вул. Йоана Павла ІІ. Кошт 50 гр.

† Розпочинається запис на літній християнський табір «AVE MARIA», який проходитиме в каплиці по вул. Дібровній. І тур триватиме від 3 до 12 червня, ІІ тур від 13 до 22 червня. Мінімальний внесок 200 гр. Просимо про відповідальність.

Тривають дитячі катехези та репетиції хорів. Детальний розклад на дошці оголошень.

† З цього тижня розпочинаються зустрічі спільноти Об’єднання Католицького Апостольства та зустрічі для кандидатів до ОКА, які відбуваються щосереди.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Передшлюбні оголошення.

Друге оголошення. Мельник Микола, син Петра і Ніни, православний та Мельник Оксана, дочка Леоніда і Наталії, римо-католичка, які проживають на терені нашої парафії мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити.

Третє оголошення. Білеуш Артем, син Анатолія і Ліни, римо-католик та Столярчук Тетяна, римо-католичка, дочка Олександра і Таміли мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Триває праця в середині нашого храму. На даний момент робиться тепла підлога та катехетичні класи. Просимо про підтримку та молитву.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Яковенко, Чайківська Маріна, род. Котвицьких, Ємець Руслан, Хмельовська Ядвіга.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!

Бажаємо радості Воскреслого Христа.

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.

ІІ ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ, тобто НЕДІЛЯ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

29 квітня (понеділок) – свято св. Катерини Сієнської, діви і Вчителя Церкви, Покровительки Європи

1 травня (середа) – спомин св. Йосифа, Робітника

2 травня (четвер) – спомин св. Атанасія, єпископа і Вчителя Церкви

3 травня (п’ятниця) – свято свв. Филипа та Якова, Апостолів

Сьогодні відзначаємо наше Відпустове свято. Головна Свята Літургія о 10.00, яку очолить о. Валентин Матушевський SAC – настоятель з парафії в Білогірї. Дякуємо о. Валентину, котрий одночасно веде реколекції у монастирі Сестер Бенедиктинок для трьох паллотинських дияконів перед священицькими свяченнями.

† Розпочинається місяць травень – місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятими Дарами, будемо співати Лоретанську Літанію. Дітей та молодь особливо запрошуємо в кожну середу та суботу. В ці дні діти будуть отримувати наклейки.

На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер запрошуємо на адорацію в намірі покликань, яка відбудеться від 19.00 до 21.00. В П’ятницю відвідуємо хворих, в Суботу зустріч Розарійних Кругів о 18.00 та зміна таємниць.

Намір на травень: за дітей, які приступають до Першого Причастя та за їх родини

† 24 квітня наша парафія провела обід для бідних та людей похилого віку в Територіальному Центрі. Дякуємо всім, хто спричинився до організації та проведення цього свята, а особливо Котвіцькій Зофії, Блоцькому Єдуарду, род. Підгаєцьких, род. Чайківських, Патутинській Валентині та молоді, яка співала.

† В суботу, 4 травня, в храмі св. Олександра в Києві, відбудуться священицькі свячення диякона Ярослава Драгана. З нашої парафії організовується автобус. Виїзд від взуттєвої фабрики о 7.30, кошт – добровільний внесок. Записатися в захристії.

† Оголошення для дітей, які в цьому році приступають до Першого Причастя. 1) В неділю, 5 травня, репетиція відбудеться о 18.00. 2) В неділю, 12 травня, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться батьківські збори і репетиція.

В наступну неділю, 5 травня, на Дружбі о 13.00 відбудуться Проводи.

Тривають дитячі катехези та репетиції хорів. Детальний розклад на дошці оголошень.

† Зустрічей спільноти Об’єднання Католицького Апостольства, які проходять по понеділкам та зустрічей для кандидатів до ОКА, які відбуваються щосереди, до 6 травня не буде.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Передшлюбні оголошення.

Перше оголошення. Мельник Микола, син Петра і Ніни, православний та Мельник Оксана, дочка Леоніда і Наталії, римо-католичка, які проживають на терені нашої парафії мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити.

Друге оголошення. Білеуш Артем, син Анатолія і Ліни, римо-католик та Столярчук Тетяна, римо-католичка, дочка Олександра і Таміли мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Сьогодні християни східного обряду святкують Пасху Господню, Воскресіння. Прошу привітати їх від нашого імені.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Августинович Валентина, род. Строцьких, Віталій Вручинський, Павліковська Ядвіга, Котюк Юлія, Поліщук Людмила, Чернова Юлія.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!

Бажаємо радості Воскреслого Христа.

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.

НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

† Завтра Великодній Понеділок.

Свята Літургія о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та 18.00.

† Розпочинається Великодня Октава.  В п’ятницю 26 квітня дозволяється м’ясна їжа.

† В середу, 24 квітня наша парафія влаштовує обід для бідних та людей похилого віку в Територіальному Центрі. Запрошуємо дітей та молодь співати. Збір біля каплиці о 13.00.

В суботу, 27 квітня на 18.00 запрошуємо всіх, хто приступив до Духовного Всиновлення. Після Служби Божої коротка адорація Пресвятих Дарів та молитва за ненароджених дітей.

† В наступну неділю відзначаємо Неділю Божого Милосердя – наш парафіяльний відпуст. Святі Літургії о 7.00, 10.00 (Відпустова) та о 18.00.

† Триває Новенна до Божого Милосердя.

Пожертви:

— на утримання Духовної Семінарії ви склали у розмірі 5054 гр.,

— на квіти біля Господнього Гробу 1815 гр.,

— для хворих 5 220 гр.

— у Велику П’ятницю на Гріб Господній в Єрусалимі 3627 гр.

† В суботу, 4 травня, в Києві відбудуться свячення нашого диякона Ярослава Драгана. З нашої парафії буде автобус. Записатися можна в захристії.

† Нагадуємо, що репетиції для дітей, які в травні приступають до Першого Причастя відбудуться 5 та 12 травня.

† Проводи відбудуться на Польському Кладовищі 28 квітня, в неділю, о 12.00. На Дружбі 5 травня о 13.00.

† Триває дитяча виставка на тему «Біль Бога». Роботи можна переглянути в коридорі. Також вже можна приносити роботи на великодню тему.

† Зустрічі спільноти Об’єднання Католицького Апостольства, які проходять по понеділкам та зустрічі для кандидатів до ОКА, які відбуваються щосереди, протягом Великоднього Тижня не буде.

† Дитячих катехез протягом цього тижня, а також катехез в неділю Божого Милосердя не буде.  

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Передшлюбні оголошення.

Перше оголошення. Білеуш Артем, син Анатолія і Ліни, римо-католик та Столярчук Тетяна, римо-католичка, дочка Олександра і Таміли мають намір одружитися. Хто знає перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Щиро дякую за великодню декорацію для Сестер Паллотинок, а також тим, хто їм допомагав: Яценко Андрій, Філісеєнко Маріна, Мелиник Оксана.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Лютер Хелена, Ковальський Віктор, род. Дзиганських, Молодиченко Валентина, Будзішевська Валентина, Тищенко Леонід.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!

Бажаємо радості Воскреслого Христа.

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.