П‛ЯТА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

Служба Божа сьогодні: 700,  830,  1000, 1200, 1800  

10 лютого (понеділок) – спомин св. Схоластики, діви

11 лютого (вівторок) – спомин Пресвятої Діви Марії Лурдської

14 лютого (п’ятниця) – свято свв. Кирила і Мефодія, покровителів Європи

Сьогодні, після вечірньої Святої Літургії о 18.00, в нашій каплиці відбудеться молитва в дусі Тезе. Запрошуємо.

† У вівторок, 11 лютого відзначаємо міжнародний день хворих. З цієї нагоди, під час кожної Святої Літургії, відбудеться Таїнство Олеєпомазання Хворих, яке може прийняти хвора людина або людина похилого віку. Перед прийняттям цього Таїнства потрібно бути в стані освячуючої благодаті.

† Катехез для дітей (від дошкільнят до підліткової групи Діти Божі) не буде до 19 лютого. Від 20 лютого запрошуємо на катехези.

† Отці Паллотини з понеділка до п’ятниці будуть брати участь в реколекціях, які відбудуться в Зарічанах, а Сестри Паллотинки будуть мати реколекції в Польщі. Просимо про молитву.

† З 21 по 23 лютого, в Першотравенську відбудеться Оаза Молитви для дорослих та молоді. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Тривають парафіяльні душпастирські візити. Пожертви є призначенні на виконання монтажних робіт стелі в храмі, які тривають.

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати  Водограй та Водограйчик.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Поліщук Людмила, Чернова Юлія, Пшевлоцька Аліна, род. Кухарських, Ясюнецька Анеля, Петрівський Григорій.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!