ШОСТА ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

18-20 травня (понеділок – середа) – дні молитов про врожаї та голодуючі країни

21 травня (четвер) – урочистість Вознесіння Господнього

† Триває травень, місяць присвячений Матері Божій. Після кожної Святої Літургії о 7.00 та 18.00, в нашій парафії, є адорація Пресвятих Дарів, під час якої співаємо Лоретанську Літанію до Матері Божої та молимося молитву про припинення епідемії коронавірусу, за хворих та медпрацівників, а також співаємо Суплікацію.

† Нагадуємо, що в часі карантину, щонеділі в храмі по вул. Йоана Павла ІІ, можна сповідатися та приймати Святе Причастя о 14.00, 15.00 та 17.00.

† В понеділок, 18 травня, відзначаємо 100 річницю з дня народження Папи Римського Йоана Павла ІІ. Молитва та вшанування реліквії св. Йоана Павла ІІ.

† В четвер, 21 травня, відзначаємо урочистість Вознесіння Господнього. Це обов’язкова урочистість, тому потрібно стриматися від праці. Святі Літургії о 7.00, 9.00, 12.00, 18.00.

† У п’ятницю, 22 травня, розпочинається новенна до Святого Духа. Урочистість Святого Духа будемо святкувати в неділю, 31 травня.

Також 22 травня, як і кожного місяця 22 числа, вшановуємо св. Вінцентія Паллотті. Виставлення Пресвятих Дарів та молитва до св. Вінцентія.

† Цього року, в нашій парафії до Першого Причастя приступає 17 дітей. Беручи під увагу ситуацію пов’язану з карантином, кожна дитина буде приймати Святе Причастя на додатковій Святій Літургії, яка буде відправлена в намірі дитина та її родини.

† У зв’язку з ситуацією карантину інформуємо про те, що Свята Меса відправляється згідно з розпорядку о встановлених годинах, за участю максимально 10 осіб (до 60 років), які повинні мати засоби захисту (маски або респіратори).

Всіх, особливо дітей та людей літнього віку, просимо залишитися в своїх домівках та дивитися трансляцію Святої Меси. 

Наголошуємо, що оглядати онлайн трансляцію маємо з повагою та таким відчуттям якби ми знаходилися в храмі на Святій Літургії. В цьому нам допоможуть такі зовнішні знаки: накрити стіл білим обрусом та запалити свічку, одягнути святковий одяг та брати активну участь в богослужіннях.

† В зв’язку з складною економічною ситуацією в парафії, є можливість скласти пожертвування на карточку Приват Банку. Номер карточки 5168742207932322 Матушевський Віктор Генрихович.  Написати: ціль переказу – пожертва на храм. За всі пожертви дуже дякуємо. 

† Домашня Церква запропонувала піст в намірі священиків, який триває щосереди та щоп’ятниці, до кінця цього року. Бажаючих приєднатися до цієї ініціативи просимо записуватися в захристії. 

† До кінця травня плануємо завершити штукатурку всередині храму. Кошт праці 50 000 гр. Просимо про фінансову підтримку. Дякуємо.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!!!