Ґміна Коженна, Польща – 2014

З 9 по 17 листопада відбувся виїзд хору «Soli Deo Gloria» парафії Божого Милосердя (м. Житомир, Мальованка) на відпочинок до Польщі, місцевості Коженна, Підкарпатського воєводства. Виїзд було організовано Центром культури Коженни. Це був цікавий, яскравий і різноманітний на події відпочинок. Усі запрошені отримали гарні враження.

Проживали ми у мальовничій місцевості під назвою Коженна. Кожного дня ми кудись їздили та навчалися чомусь новому. Дуже сподобалося розмальовувати чашки. Подарувала казкові враження екскурсія до Кракова. Відвідавши Вавельський замок ми пішли у центр міста, щоб помилуватися красою Маріацького костелу. 11 листопада ми брали участь в урочистостях, присвячених Дню незалежності Польщі, спочатку була Служба Божа, під час якої ми співали пісні, потім – урочиста хода до школи, де відбувалося нагородження переможців конкурсу патріотичної пісні, вірша та малюнка. У мене залишилися незабутні враження і бажання з’їздити в Коженну ще раз.

Євгенія Євдокимова, 11 років.

Коли ми приїхали, нас зустріли тепло і привітно. Завдяки цьому виїзду я дізналася багато нового та цікавого, навчилася танцювати польські народні та сучасні танці. Дуже сподобалося робити квіточки з гофрованого паперу. У Кракові ми бачили костел, де зберігається серце польського композитора Фредеріка Шопена. Подорож мені дуже сподобалась і я хотіла б поїхати туди ще раз.

Олександра Терентюк, 11 років.

Дуже сильне враження справив виїзд до Кракова. Нам влаштували екскурсію по Вавелю, потім ми вирушили до театру на спектакль «Таємничий сад». Обід ми мали в піцерії і далі відвідали краєзнавчий музей. Хочу також відзначити наш виступ у місцевості Войнарова. Там проходив конкурс польської пісні та поезії під назвою «Осінь з піснею і поезією». Нас запросили як гостей з України. Ми представляли українську культуру та звичаї.

Велика подяка для організаторів та спонсорів цього виїзду.

Анна Жовновська, 15 років.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/104890795435105001985/albumid/6086455471630554481?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]