XXXIII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 21 листопада (вівторок) – спомин Введення у храм Пресвятої Богородиці
date_range 22 листопада (середа) – спомин св. Цецилії, діви та мучениці
date_range 24 листопада (п’ятниця) – спомин св. Андрія Дунг Лака, пресвітера, і сподвижників, мучеників
date_range 26 листопада (неділя) – урочистість Христа, Царя Всесвіту

gamesЛистопад – особливий час молитви за померлих. В наших паллотинських храмах, за померлих, імена яких ви записали на листках, щоденно відправляється 24 спільні Служби Божі.
gamesСьогодні, після Святої Літургії о 8.30, в каплиці на вул. Дібровній відбудеться зустріч для катехетичної групи жінок. Запрошуємо.
gamesЗ 17 по 19 листопада, в Довбиші, відбулася зустріч молоді. З нашої парафії в зустрічі взяли участь18 осіб. Також вчора група дітей з нашої парафії (44 особи) відвідали Київський зоопарк та Вищу Духовну Семінарію у Ворзелі. Дякуємо Богу за благословіння, а Вам за молитву.
games У вівторок, 21 листопада, в семінарійному храмі, о 19.00 (після вечірньої Служби Божої) відбудеться конференція на тему: «Любов – як визволення», яку проведе о. Руслан, ректор Вищої Духовної Семінарії. Зустріч відкрита для всіх, а особливо для батьків, молоді, дітей та тих, кого турбують різні форми поневолення або хто має таких близьких. Приходьте, Любов визволяє!
gamesУ вівторок, 21 листопада, в спомин Введення у храм Пресвятої Богородиці, будемо збирати тацу, яка буде призначена для утримання затворницьких (клаузурових) монастирів. Також, на утримання цих монастирів можна буде скласти пожертвування до скриньки біля виходу.
games У середу, 22 листопада відзначаємо спомин св. Цецилії – покровительки органістів та хористів. Вітаємо наших органісток та особливо огортаймо своєю молитвою.
games Бажаючих співати, запрошуємо приєднатися до парафіяльного хору, керівником якого є п. Юлія Лісіцька. Репетиції відбуваються кожен четвер від 17.00-18.00 та від 19.00-20.00, а також в неділю від 17.00-18.00. Парафіяльний хор співає на Службі Божій в неділю о 18.00.
games Зустрічі для катехетичної групи жінок відбуваються щовівторка в каплиці на вул. Дібровній. О 18.00 Свята Літургія, потім катехеза. На цю Службу також запрошуємо працюючу молодь, для котрої після Служби буде окрема катехеза. Запрошуємо.
games Просимо про молитву за о. Ярослава, який в Польщі проголошує проповіді та за наших добродіїв.
games Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
games В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик та календарі на українській та польській мові на 2018 рік.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Просимо про молитву в намірі будови храму.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Поляковська Юлія, род. Тищенко, Перегуда Регіна, Рибчинський Юлік, Тадеуш.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!